REKLAMmonsters reloaded advertisement

Riot Games ,yaratmış olduğu sanal müzik grubu olan K/DA ‘yı tekrardan çağırdı. Oyun içi etkinlikler ile birlikte oyun severler ile buluşacak.

RIOT GAMES’İN MÜZİK GRUBU K/DA, OYUN İÇİ ETKİNLİKLERLE GERİ DÖNÜYOR

Riot Games ,tüm oyuncuları sanal müzik grubu K/DA’nın muhteşem dönüşünü League of Legends, Legends of Runeterra, Teamfight Tactics ve League of Legends: Wild Rift’teki (seçili bölgelerde) oyun içi içerikler ve etkinliklerle kutlamaya davet ediyor.

Riot Games’in sanal müzik grubu K/DA ,şirket oyunlarından League of Legends, Legends of Runeterra, Teamfight Tactics ve League of Legends: Wild Rift’te oyun içi etkinliklerle geri geliyor.

29 Ekim 2020’de başlayacak olan ve birden fazla oyunu kapsayan bu etkinlik, K/DA’in 2020 ALL OUT albümüne özel yeni bir League of Legends kostüm serisi, yeni Legends of Runeterra ve Teamfight Tactics kişiselleştirme içerikleri ve daha fazlasıyla geliyor.

League of Legends’da K/DA:

En yeni şampiyon Seraphine, League of Legends’daki 2020 Dünya Şampiyonası etkinliğinin bir parçası olarak, 13 Ekim 2020’de Açık Beta’da Vadi’ye ilk adımlarını atacak.

Şampiyon, sosyal medyadaki kimliğini yansıtan ebedi kostüm K/DA ALL OUT Seraphine’le birlikte gelecek. Bu kostüm serisinde Seraphine’ye ünlü pop grubu K/DA de göz alıcı yeni 2020 kostümleriyle eşlik edecek:

K/DA içeriklerinin tam listesi:

  • Yükselen Yıldız, Seraphine – Şampiyon (Destek/Orta Koridor)
  • K/DA ALL OUT Seraphine – Ebedi Kostüm – 3250 RP (alındıktan sonra açılabilen, sosyal medyadaki yolculuğunu temel alan üç farklı aşamaya sahip)
  • K/DA ALL OUT Ahri – Destansı Kostüm – 1350 RP
  • K/DA ALL OUT Evelynn – Destansı Kostüm – 1350 RP
  • K/DA ALL OUT Akali – Destansı Kostüm – 1350 RP
  • K/DA ALL OUT Kai’Sa – Destansı Kostüm – 1350 RP
  • K/DA ALL OUT Kai’Sa Prestij Serisi – 2000 Şampiyona Sembolü karşılığında açılabilen prestij serisi kostümü
Önceki içerikPUBG Mobile Ağır Silah Modu Geliyor!
Sonraki içerikFutbolist Valorant Kadrosunu Kurdu
Bedirhan Avcı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin