Riot Games ,yaratmış olduğu sanal müzik grubu olan K/DA ‘yı tekrardan çağırdı. Oyun içi etkinlikler ile birlikte oyun severler ile buluşacak.

RIOT GAMES’İN MÜZİK GRUBU K/DA, OYUN İÇİ ETKİNLİKLERLE GERİ DÖNÜYOR

Riot Games ,tüm oyuncuları sanal müzik grubu K/DA’nın muhteşem dönüşünü League of Legends, Legends of Runeterra, Teamfight Tactics ve League of Legends: Wild Rift’teki (seçili bölgelerde) oyun içi içerikler ve etkinliklerle kutlamaya davet ediyor.

Riot Games’in sanal müzik grubu K/DA ,şirket oyunlarından League of Legends, Legends of Runeterra, Teamfight Tactics ve League of Legends: Wild Rift’te oyun içi etkinliklerle geri geliyor.

29 Ekim 2020’de başlayacak olan ve birden fazla oyunu kapsayan bu etkinlik, K/DA’in 2020 ALL OUT albümüne özel yeni bir League of Legends kostüm serisi, yeni Legends of Runeterra ve Teamfight Tactics kişiselleştirme içerikleri ve daha fazlasıyla geliyor.

League of Legends’da K/DA:

En yeni şampiyon Seraphine, League of Legends’daki 2020 Dünya Şampiyonası etkinliğinin bir parçası olarak, 13 Ekim 2020’de Açık Beta’da Vadi’ye ilk adımlarını atacak.

Şampiyon, sosyal medyadaki kimliğini yansıtan ebedi kostüm K/DA ALL OUT Seraphine’le birlikte gelecek. Bu kostüm serisinde Seraphine’ye ünlü pop grubu K/DA de göz alıcı yeni 2020 kostümleriyle eşlik edecek:

K/DA içeriklerinin tam listesi:

  • Yükselen Yıldız, Seraphine – Şampiyon (Destek/Orta Koridor)
  • K/DA ALL OUT Seraphine – Ebedi Kostüm – 3250 RP (alındıktan sonra açılabilen, sosyal medyadaki yolculuğunu temel alan üç farklı aşamaya sahip)
  • K/DA ALL OUT Ahri – Destansı Kostüm – 1350 RP
  • K/DA ALL OUT Evelynn – Destansı Kostüm – 1350 RP
  • K/DA ALL OUT Akali – Destansı Kostüm – 1350 RP
  • K/DA ALL OUT Kai’Sa – Destansı Kostüm – 1350 RP
  • K/DA ALL OUT Kai’Sa Prestij Serisi – 2000 Şampiyona Sembolü karşılığında açılabilen prestij serisi kostümü

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin