PUBG Mobile, tamamen zırhlı araçlar ve ağır silahları, sevilen oyun modu olan Ağır Silah modunu güncellemeyle birlikte getiriyor.

AĞIR SİLAH MODU 2.0 DEV SİLAH GÜCÜ VE YENİ GELİŞTİRMELERLE PUBG MOBILE’A GELİYOR

Büyük bekleyişin ardından PUBG MOBILE, dünyanın en popüler mobil oyununun sevilen modunun gelişmiş versiyonu olan Ağır Silah 2.0’la birlikte aksiyonu doruğa çıkarıyor. Oyuncular popüler oyun tipinde zırhlı araçlar, Süper Silah Kasası ve daha fazlası gibi yeni geliştirmeleri deneyerek “Ateşe Hazır” olacaklar.

1 Yıl önce çok beğenilmişti!

Bundan 1 sene önce PUBG MOBILE, oyunculara daha önce görülmemiş özellikler sunarak savaşmaları için yeni bir yol sunan modunu eklemişti.

Modun Avantajları ve İçerikleri;

  • Zırhlı Silahlar – UAZ, Dacia, off-road buggy ve kamyonet gibi PUBG MOBILE’ın klasik araçları, koruyucu zırh ile güçlendirildi. Bununla birlikte oyuncular yeni Zırhlı Helikopter ile gökyüzünde gezebilecekler.
  • Süpergüçlü Silahlar – Yeni lazer güdümlü füze ve dört namlulu roket fırlatıcı, oyuncuların düşmanlarına ek hasar vermesi için Süper Silah Kasalarına eklendi
  • Özel Taktiksel Ekipman – 30 saniyelik İHA Kontrol Terminali etraftaki düşman yerlerini gösterirken, 8 füzeyle de donatıldı. Bununla birlikte Taşınabilir Radar da düşman araçları hakkında bilgi sağlıyor
  • Bomba Kıyafeti – Bu yeni ve yerden toplanabilen giysi, tüm patlama hasarlarına karşı önemli bir azatlma sağlıyor
  • Gizli Oda ve Üs – Gizli Oda, savaş sırasında rastgele yenilenir ve süper silahlar barındırır. Üs ise her maçın başında aktif hale gelir ve oyuncular buradan ağır silahları ve güçlü ekipmanları alabilirler. Aynı zamanda Gelişmiş İletişim Kulesi sayesinde oyuncular, savaşta kalmak için ölen takım arkadaşlarını canlandırabilirler.

PUBG MOBILE ücretsiz olarak App Store ve Google Play’den indirilebilir.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin