returnal

Geçtiğimiz sene Sony tarafından duyurulan PS5 özel oyunu Returnal için yeni bir fragman paylaşıldı. Returnal, bilim-kurgu temasında karakterimizin yeni gezegen keşfetmesi sonrasında başlıyor. Bu yeni gezegende neredeyse her olay dinamik gerçekleşiyor ve her öldüğümüzde, ilerlediğimizde veya başka olaylarda gezegen değişiyor. Ayrıca yapımcı paylaştığı bir yazıda gezegende kesinlikle aynı iki şekilde olay yaşamayacağımızı söylemiş. Kısacası kendini tekrar eden bir oyundan oldukça uzak bir oyun bekliyor bizi.

Oyun hem yeni nesile çıkmasından dolayı hem de PS5’in tüm nimetlerini kullandığı için oldukça etkileyici grafikler ve özelliklerle geliyor. Gezegendeki her iklimi en ince detayına kadar fark edebiliyor olacağız. Aynı zamanda gezegende hava şartları değiştikçe, çevrede dinamik olarak değişiyor.

Daha önce iki kez erteleme alan oyun nihayet çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun 30 Nisan tarihinde yani yarın PS5 için çıkış yapacağını belirtelim.

Paylaşılan fragmanda karakterimiz Selene’yi ve geçmiş hayatındaki sahnelerini görebiliyoruz. Ayrıca gezegenden ve gezegendeki canlılardan çeşitli görüntülerde bize sunuluyor. Lafı fazla uzatmadan sizi fragman ile baş başa bırakalım.

Returnal - The Tide (Launch Trailer) | PS5

Ayrıca oyunun Playstation sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Oyunun mağazada standart sürüm fiyatı 619 TL ve Deluxe Edition sürümü fiyatı 699 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda ön sipariş ile oyunu alırsanız çeşitli hediyelere de sahip olabiliyorsunuz.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin