PS PLUS Mayıs Ayı Oyunları

Her ay çeşitli ücretsiz oyunları PS Plus servisine ekleyerek oyuncuların gönlünü kazanan Sony, yeni ücretsiz oyunları açıkladı. PS Plus servisinde iki adet PS4 ve bir adette PS5 tarafı için oyun paylaşıldı. PS4 tarafında ücretsiz olan oyunlar Battlefield V ve Stranded Deep oldu. Aynı zamanda PS5 tarafında ise daha farklı bir oyun olan Wreckfest: Drive Hard Die Last ücretsiz oldu.

Ücretsiz Oyunlar

Battlefield V

Battlefield V
Playstation

Electronic Arts’ın göz bebeği FPS oyunu olan Battlefield V, Mayıs ayında oyun severlere ücretsiz olarak sunuluyor. Oyunun hem tek oyunculu modunun hem de çok oyunculu modunun erişime açılacağını belirtmekte fayda var. Eğer şimdiye kadar Battlefield V oyununu denemediyseniz, denemeniz için büyük bir fırsat. Özellikle son zamanlarda yeni Battlefield oyunu hakkında haberler paylaşılırken bu etkinlik çok iyi olmuş.

Stranded Deep

Steam

Bir hayatta kalma (survival) oyunu olan Stranded Deep 6 sene önce 2015 yılında piyasaya sürüldü. Zaman geçtikçe artan popülerliği ile çoğu hayatta kalma türü oyun severin beğendiği bir oyun oldu. Oyunda, gizemli bir uçak kazasından kurtulduktan sonra Pasifik Okyanusunda hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Ayrıca oyunun çoklu oyuncu modu maalesef bulunmuyor. Böylesine bir oyun için büyük bir eksiklik diyebiliriz. Yine de hayatta kalma türü oyun seviyorsanız mutlaka bir şans vermelisiniz.

Wreckfest: Drive Hard, Die Last

Wreckfest: Drive Hard, Die Last
Playstation

Playstation 5 için özel olarak sunulan bu oyun araba severler için güzel olmuş. Oyunun özellikle gerçekçi tarafı oldukça ön planda. Oyun bir nevi Battle Royale türünü araba yarışına uyarlamış. En gözde modunda diğer arabaları parçalayıp sona kalmaya çalışıyorsunuz. Eğer hem arabadan hoşlanıyor hem de Battle Royale türünü seviyorsanız, bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin