Capcom, yakında çıkacak olan Resident Evil Multiplayer oyun modu için kapalı beta testini duyurdu. Oyuncuların kapalı betaya nasıl katılabileceğini yazımızda bulabilirsiniz.

Resident Evil‘in 25. yıl dönümünü kutlayan geliştirici Capcom, gizli bir multiplayer oyun modu için kapalı beta sürümünü duyurdu ve oyuncular katılmak için kaydolma fırsatına sahip olabilir. Bu yeni çok oyunculu deneyimin haberi sıkı bir şekilde gizli tutuldu, ancak hayranlar Resident Evil Showcase‘de bir fragman ve oyun çekimlerini izleme şansı yakalayacak. Etkinlik şuan itibariyle Youtube’da planlanmış durumda ve 21 Ocak’ı 22 Ocak‘a bağlayan gece yani bu gece saat 01:00 da yayınlanacak.

Canlı yayını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Resident Evil Showcase - January 2021

Bu etkinlik sırasında oyuncular, Resident Evil serisinin Resident Evil: Village adlı bir sonraki oyununa da ilk kez göz atabilirler. Çok oyunculu oyunun Village ile bağlantılı olup olmadığı henüz belli olmasa da, yakın zamanda bunu öğrenebiliriz.

Kapalı Betaya Nasıl Kayıt Olabiliriz?

Yeni Resident Evil çok oyunculu oyunun kapalı betasına erişmek için oyuncuların geçerli bir Capcom ID’ye sahip olmaları ve Resident Evil Ambassador programına bağlanmaları gerekecek. Oyuncuların PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xbox One, PlayStation 5 veya Xbox Series X‘e sahip olması da gerekiyor. Ayrıca katılmak için 18 yaşında veya daha büyük olmanız gerekiyor.

Başvurmak için resmi web sitesine giriş yapmalı ve Kapalı Beta Testine Başvurmak için gerekli yere tıklanması yeterli. Ardından Capcom ID‘lerini, tercih ettikleri platformu, doğum tarihini ve katılacakları ülke veya bölgeyi girmelerini isteyen bir formu doldurmaları gerekiyor. Kayıtlar yalnızca 14 Ocak ile 25 Ocak 2021 tarihleri arasında açık olacak, bu nedenle oyuncular formlarını mümkün olan en kısa sürede doldurmalıdır.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin