Razer, şirketin yeni analog optik anahtarlarını içeren espor odaklı Huntsman serisindeki yeni modeli V2’yi tanıttı. Analog giriş, ayarlanabilir çalıştırma ve çift adımlı çalıştırma özelliğine sahip olan Huntsman V2 Analog klavye, Razer‘ın “bugüne kadarki en gelişmiş anahtarı” olarak lanse ediliyor.

Razer, milimetreye kadar olan çalıştırma mesafesini kontrol etme ve iki işlevi tek tuş vuruşunda uygulama becerisiyle, özelleştirmeyi bir sonraki seviyeye taşımaya devam ediyor.

AimPad teknolojisine sahip CoolerMaster MK850 ve Wooting One dışında analog anahtarlı klavyeler hala nadir olarak bulunuyor. Ancak görünen o ki bundan sonraki süreçte bu klavyeler yaygınlaşacak.

Razer Huntsman V2 Analog, manyetik pelüş deri bilek desteği, ek medya tuşları ve çok işlevli dijital kadran ile donatılmış tam bir RGB oyuncu klavyesi. Her bir anahtar, mümkün olan en ince yazı tipine sahip olacak şekilde üretilmiş, Doubleshot PBT tuş başlıkları ile korunacak şekilde tasarlanmış.

Klavye bugünden itibaren Razer mağazalarında 249.99 dolara satışa sunuldu ve 9 Şubat‘tan itibaren de Amazon ve Best Buy üzerinden de satışa çıkacak. Ülkemizde ne zaman ve ne kadara satışa sunulacağı henüz belli olmadı. Ancak şu an ki dolar kurunda vergiler ile birlikte 2000 TL’nin üzerinde olacağı kesin gibi görünüyor.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin