Boş zamanlarınızda veya uzun yolculuklarda telefon ile oyun oynayarak vakit geçirmek istiyorsunuz ama güzel oyun bulamıyorsanız bu yazımız tam size göre. Sizler için sıkılmadan, çevrimdışı oynayabileceğiniz en iyi mobil oyunları listeledik.

Çevrimdışı Oynanabilecek En İyi Mobil Oyunlar

Trial Xtreme

Trial Xtreme, motor oyunu olarak bilinir. Ayrıca Trial Xtreme’de akrobasi harekteleri de yapabiliyorsunuz. Oyunda 160’tan fazla harita da mevcut. Ayrıca Trial Xtreme’in serileri de var. Buradan indirebilirsiniz.

Traffic Rider

Traffic Rider’da Trial Extreme gibi motor oyunu. Bu iki oyunun arasındaki tek fark Traffic Rider’da birinci şahıstan oynuyorsunuz. Ayrıca dilediğiniz hava durumunda oynayabiliyorsunuz. Buradan indirebilirsiniz.

Subway surfers

Subway surfers, küçükken oynadığımız ve günümüzde de hala oynanan oyunlardan bir tanesidir. Bu oyunda vagonlara graffiti yaptığınızdan dolayı bekçi sizi kovalıyor ve sizde vagonların arasından bekçiden kaçıyorsunuz. Buradan indirebilirsiniz.

Temple Run

Temple Run da aynı Subway Surf benzeri bir oyundur. Aralarındaki tek fark Temple Run da canavardan, Subway Surf’dan ise bekçiden kaçıyorsunuz. Eski oyunlardan bir tanesi olan Tempe Run’ın oyun serileri de mevcut durumda. Buradan indirebilirsiniz.

Red Ball

Vazgeçilmez oyunlardan bir tanesi de Red Ball’dır. Red Ball’da canavarları öldürerek haritanın sonuna gelmeye çalışıyorsunuz ve haritanın sonuna geldiğiniz zaman sizi bir adet Boss karşılıyor. Bu Boss’u da kestikten sonra o haritayı bitiriyorsunuz ve başka haritadan oyuna devam ediyorsunuz. Buradan indirebilirsiniz.

Hill Climb Racing

Hill Climb Racing daha çok düşük sistemli telefonların vazgeçilmeziydi. Bu oyundaki amaç benzin bitmeden para toplamak. Ayrıca oyunda birbirinden farklı araçlar ve haritalar da mevcut. Buradan indirebilirsiniz.

Dream League Soccer

Futbol oyunlarına ilgili olanlar zamanında Dream League Soccer’ı oynamıştır. Dream League Soccer’da kendi takımınızı kuruyorsunuz ve transferler de yapabiliyorsunuz. Buradan indirebilirsiniz.

Traffic Racer

Traffic Rider’ı zamanında hepimiz oynamışızdır. Özellikle Tofaş sevdalıları. Oyunda dilediğiniz markalarda arabalar mevcut ve aynı zamanda hava durumunu da değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca oyundaki arabalarda manevra yetenekleri de var. Dilediğiniz gibi arabaların motorunu fren sistemini ve manevrasını yükseltebiliyorsunuz. Buradan indirebilirsiniz.

Dr. Driving

Dr. Driving park etme oyunu olarak bilinir ve birden fazla moda sahiptir. Bu oyundaki amaç süre bitmeden aracı belirtilen yere götürmek ve park etmek. Buradan indirebilirsiniz.

Raft Survival

Raft Survival, hayatta kalma oyunu olarak bilinir. Okyanusun ortasında ilk başta birkaç adet tahtadan oluşan bir kayık ile oyuna başlıyorsunuz ve ardından okyanustaki tahtaları alarak kayığınıız büyütüyorsunuz. Amacınız hem hayatta kalmak hem de Köpekbalığına rağmen hayatta kalmak. Buradan indirebilirsiniz.

Shadow Fight

Shadow Fight Street Fighter gibi dövüş oyunudur. Tek farkı buradaki ajanlar gölge ajan olarak biliniyor. Shadow Fighter’ında serisi var. Buradaki amaç bölümleri geçmek için karşınıza çıkan rakipleri alt etmek ve ardından karşınıza çıkan Boss’u kesmek. Buradan indirebilirsiniz.

Flick Shoot 

Flick Shoot oyununda parmağınız ile topu sürüklüyorsunuz ve kaleciye gol atmaya çalışıyorsunuz. Vakit geçirmek için ideal bir oyun. Buradan indirebilirsiniz.

Candy Crush Saga

Candy Crush Saga, şeker patlatma oyunu olarak bilinir. Bu oyundaki amacınız verilen Score görevini yapmak ya da şekerlerin arasındaki meyveleri ve çikolataları patlatmaktır. Buradan indirebilirsiniz.

New Star Soccer

New Star Soccer’da kendi kişisel kariyerinizi yaratabiliyorsunuz. Maçlarda gösterdiğiniz performans çok önemli çünkü büyük kulüpler oynadığınız takımdaki performansınıza bakarak sizi transfer etmek istiyor. Futbolcular nasıl başka kulüplerle sözleşme imzalıyorsa bu oyunda da aynı. Maç başına alacağınız para, gol primi vs şeyler bu oyunda da mevcut durumda. Buradan indirebilirsiniz.

Asphalt Nitro

Asphalt serisini yakından tanıyoruz. Birbirinden güzel spor arabalarla akrobasi hareketleri yaparak Nitro biriktirebilirsiniz. Ayrıca oyunda kemer drifti, saf dışı gibi modlar da mevcut durumda. Buradan indirebilirsiniz.

Swamp Attack

Swamp Attack oyunu bataklıkta geçiyor. Sizin de o bataklıkta eviniz var o zombiler tarafında bataklıktaki evinize saldırı düzenleniyor. Siz de evinizi korumak için zombilerle savaşıyorsunuz. Buradan indirebilirsiniz.

Dead Trigger

Dead Trigger oyununda zombilerle baş başa kalıyorsunuz ve hayatta kalmak için zombilerle savaşıyorsunuz. Buradan indirebilirsiniz.

Plants vs Zombies

Evinizi istila etmek zombi sürüsünü bitkilerle birlikte savuruyosunuz. Bitkiler zombi öldürdüğü zaman size para geliyor ve o paralarla yeni bitkiler kuşanabiliyorsunuz. Buradan indirebilirsiniz.

Slither.io

3310 telefonundaki yılan oyununu hatırlarsınız. Bu onun biraz daha gelişmişi diyebiliriz. Hem Online olarak hem de Çevrimdışı olarak oynayabilirsiniz. Buradan indirebilirsiniz.

Kingdom rush

Kendi krallığınızı kurun ve krallığınızı yıkmaya çalışanlarla savaşın. Farklı farkı kuleler kurarak rakiplerinizi daha kolay alt edebilirsiniz. Oyunu buradan indirebilirsiniz.

Earn To Die

Earn To Die oyununda karşınıza çıkan zombileri arabanız ile eziyorsunuz. Aslında bu oyun Hill Climb Racing’e çok benziyor. Earn To Die oyununda dilediğiniz gibi arabanızı geliştirebiliyorsunuz. Buradan indirebilirsiniz.

Eternium

Eternium’da düşman orduları yok ederek bol bol loot yapıyorsunuz. Ayriyetten kendinize ait yeni eşyalar da üretebiliyorsunuz. Oyunun bölümlerini internetle indiriyorsunuz. Sonrasında ise internete gerek kalmadan oynayabiliyorsunuz. Buradan indirebilirsiniz.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin