PUBG Mobile güncellemesi 0.18.0, Android ve iOS’ta bu hafta geliyor ve Tencent, Sezon 13’ün başlamasından önce planlanan büyük değişiklikleri onaylıyor.

 

GÜNCELLEME

Tencent, bu haftanın yeni PUBG Mobile güncellemesi ve indirip kurmanın ne kadar büyük olacağı konusunda daha fazla rehberlik sağladı. İyi haber şu ki, geliştirme ekibi oyunu Android ve iOS’ta çevrimdışı duruma getirmek zorunda kalmayacak.

Dezavantajı, yeni yamanın seçtiğiniz cihaza kurulum için oldukça fazla alan gerektirmesidir. Ve bu haftanın başlarında teyit edildiği gibi, PUBG Mobile güncellemesi 0.18.0’da 7 Mayıs 2020 Perşembe için ayarlanan bir yayın tarihi var.

Tencent bu haberine şöyle bir mesaj daha ekliyor: “Sunucu bu güncelleme için çevrimdışı olmayacak. Bu güncelleme için Android cihazlarda yaklaşık 1.97 GB depolama alanı ve iOS cihazlarda 2.21 GB depolama alanı gerekiyor. Farklı sürümlerdeki oyuncular birbirini davet edemeyecek, bu yüzden en kısa zamanda güncellediğinizden emin olun. “

HABERLER

PUBG Mobile Sezon 13 bu ayın sonlarında başlıyor, ancak bundan önce Tencent popüler Battle Royale deneyiminde bazı büyük değişiklikler getiriyor. Bu hafta, diğer değişikliklerin yanı sıra Miramar haritasını yenilemeyi vaat eden büyük bir yeni PUBG Mobile güncellemesinin yayınlanacağını göreceksiniz. İyi haber şu ki, tüm bu yeni içeriğin Mayıs ayında Android ve iOS’a ne zaman ulaşacağını biliyoruz.

  • Gerçek PUBG Mobile 0.18.0 çıkış tarihinin, dünyanın neresinde yaşadığınıza bağlı olarak biraz değişiklik gösterebilir.
  • Miramar 2.0 yaması yayına girdikten sonra giriş yapan birçok oyuncu için en önemli değişikliklerden biri olacak.
  • Tencent, 7 Mayıs 2020 Perşembe günü PUBG Mobile güncellemesi 0.18.0’ı yayınlamayı planladıklarını doğruladı.
  • Ve bu yeni yama, PUBG Sezon 13’ün lansmanına çok yaklaştığında, Mayıs ayında daha sonra ne bekleyeceğine dair birkaç sızıntı olabilir.
  • Şimdilik, Android ve iOS’ta bu hafta PUBG Mobile’da nelerin değiştiğine dikkat çekilecek.
  • PUBG Mobile 0.18.0, yaklaşık bir aydır beta testinde bulunuyor ve ayrıca iki kapsamın kullanılmasına izin verecek yeni Canted Sight eklentisini içeriyor.
  • Bu arada, WIN94 tüfeği varsayılan 2.7x dürbünüyle geliyor ve Miramar 2.0 için bu silah kurtarılan bir silah gibi görünüyor.
  • Yenilenen harita yeni görsel değişiklikler, ardından yenilenen harita konumları ve yeni Altın Mirado ile siz değerli oyunculara sunulacak. 

maxresdefault

MOD DEĞİŞİKLİKLERİ

Yaklaşan PUBG Mobile güncellemesinin de en az bir yeni Evo Alanı modu içermesi bekleniyor.Beta testi aşamasında iki farklı varyant mevcuttu, ancak her ikisinin de aynı anda düşmesi olası görünmüyor.Bu nedenle, Emniyet Kapış Modu ve Orman Macerası Modu için neyin planlandığını bulmak ilginç olacak.

Tencent ayrıca, ilerlemenizi takip etmeyi kolaylaştırmak için sonuçlar ekranında yeni kullanıcı arayüzü değişikliklerinin yapıldığını da doğruladı.Oyuncular ayrıca bu hafta Cheer Park adı verilen yeni bir sosyal işlevin sunulmasını bekleyebilirler.Yukarıda belirtildiği gibi, PUBG Mobile Season 13’ün 0.18.0 yamasının yayınlanmasının ardından Mayıs 2020’de başlaması bekleniyor.Başka ne eklenebileceği belirsiz olsa da, bunun yeni bir Battle Royale Geçidi içermesi bekleniyor.

Tencent, oyuncuların keşfetmesi için yeni bir Arctic Modu başlatmasından bu yana sadece birkaç hafta geçti.Vikendi’nin soğuk ve ıssız donmuş manzarasına dayanan Arctic Mode, oyuncuların avatarlarının vücut sıcaklıklarını periyodik kutup fırtınalarında hayatta kalmak için çeşitli şekillerde korumaya zorluyor.Oyuncular, bireysel sayaçları kademeli olarak düşeceğinden ve hasar göreceğinden vücut sıcaklıklarını yüksek tutmak için birlikte çalışmalıdır.

Fırtınalarla savaşmanın yanı sıra, oyuncuların düşmanları savuşturmaları, savaş alanından kurtulmak için taktiklerini kullanmaları gerekecek.Yeni oyun moduna ek olarak, oyuncuların karda sürmesi için oyunun Kış Festivali’nden snowboard’lar da mevcut.Benzer şekilde, oyuncuların taktik avantajları için çevredeki alanlarda gezinmesini ve keşif yapmasını sağlayan uzaktan kumandalı insansız hava araçları eklendi.

Önümüzdeki günlerde bir sonraki PUBG Mobile güncellemesinin yayınlanmasıyla ilgili daha fazla haber bekleniyor.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin