Tencent, PUBG Mobile 1.6 sürümü için ilk Teaser’ı yayımladı. PUBG Mobile’ın 1.6 sürümü, bu ay bizlerle birlikte olabileceği de vurgulandı fakat henüz net bir tarih verilmedi. PUBG Mobile, Twitter hesabından;

”Dev bir meteor Erangel’e yaklaşıyor. Hücre Matrixleri uçmaya hazır! Yarilo istilası çok yakın! Hayatta son kalan olmak için mücadeleye hazırlan” adı altında bir tweet yayımladı ve PUBG Mobile oyuncularını heyecanlandırdı.

Tencent, geçtiğimiz yamalarda Erangel haritası için birden fazla değişikliğe gitmişti. Özellikle 1.5 yama notlarında, haritadaki konumları tamamen yeniledi ve yeni yeni araçlar, köprüler Erangel’de yerini aldı.

1.6 yamasında ise Yarilo istilasınını haritayı tamamen değiştireceğini görebiliyoruz. Tencent ekibi henüz yama hakkında tam bir bilgi vermese de görselden hemen hemen her şey anlaşılabiliyor. İlginç şeyler bizleri bekliyor.

PUBG Mobile 1.6 sürümünün net tarihi belirtilmedi demiştik fakat oyundaki Project T Royale Pass 13, Eylül’ün sonlarına doğru bitecek. Belki 1.6 sürümü de o zaman oyuna eklenebilir. Tencent bunun için ilerleyen zamanlarda açıklama yapacaktır.

Önceki içerikHorizon Forbidden West için PS4’ten PS5’e Ücretsiz Yükseltme Sunulacak
Sonraki içerikVALORANT CHAMPIONS BERLİN’E DÖNÜYOR!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin