REKLAMmonsters reloaded advertisement

PUBG Mobile’ın 1.3 yamasında yeni mod ve araç oyuna ekleniyor. PUBG Mobile Türkiye, önümüzdeki hafta 1.3 yamasının oyuna ekleneceğini söyledi ve bu yeni yamayla birlikte yeni mod ve aracın oyunda yer alacağını dile getirdi. Ayrıca oyuna Karakin haritası da eklenebilir.

PUBG Mobile’a gelecek yeni modun adı Çılgın Ritimler olacak. Bu mod sadece Erengel haritasında oynanabilecek. Modun özellikleri ise daha PUBG Mobile tarafından söylenmedi. İlerleyen zamanlarda yeni mod hakkında özellikleri de paylaşacaklardır.

Yeni mod ve arabadan sonra bir de 1.3 yamasında yeni nişancı tüfeği Mosin Nagant 7.62mm mühimmatlı silah oyuna eklenecek. Bu silahı Kar98k ile bir tutabiliriz çünkü Mosin, Kar98k kadar güçlü bir silah. Ancak bu silahın mermileri uzak mesafeden rakiplerinize az hasar veriyor.

PUBG Mobile’ın 1.3 yamasında oyuna eklenecek olan araç, hava aracı olacak. Motorlu Planör, sadece iki kişiyi taşıyabilecek ve Erangel ve Miramar haritalarında yer alacak. Karakin haritasını da oyuna eklemeyi planlayan PUBG Mobile, bu konu hakkında henüz bir tarih vermedi.

PUBG Mobile’ın 1.3 Yaması Ne Zaman Yayımlanacak ?

PUBG Mobile’ın 1.3 yaması 9 Mart günü oyunda yerini alacak ve Royale Pass 18 ise 17 Mart’ta başlayacak.

Önceki içerikKarşılaştırma Köşesi: CS: GO – VALORANT
Sonraki içerikNostalji Oyunlar Serisi – Half Life

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin