REKLAMmonsters reloaded advertisement
  • Among Us arkadaşlarla oynanması daha eğlenceli olan ünlü bir multiplayer oyunu.
  • Bu listedeki başlıklar Google Play Store’da bulunan “Among Us” tarzı en iyi oyunlardır.

Among Us, son birkaç aydır oldukça popüler olan bir aldatma oyunu. Mürettebat üyelerini uçan bir uzay gemisinde ortadan kaldırmaya çalışan sahtekarların(imposter) olduğu bir oyun.

Bu oyunda oyuncular katilin kim olduğunu tahmin etmeye çalışır. Bu yüzden arkadaşlarınız ile birlikte oynarsanız daha çok eğlenceli olacaktır. Eğer bu tarz oyunları seviyor ve mobil oyunlara da merak duyuyorsanız, sizler için Google Play Store‘da bulunan Among Us tarzı en iyi 5 oyunu listeledik.

Play Store’daki en iyi 5 Among Us tarzı oyun

1.Silent Age

Bu, işaretle ve tıkla tarzı oyun, sürükleyici hikayesi ve basitliği ile takdir ediliyor. The Silent Age‘de çözmeniz gereken bulmacalar, Among Us‘daki tamamlamanız gereken görevleri size hatırlatacak.

Oyunun, Among Us‘dan  çok farklı bir tonu olsa da, kesinlikle oynamaya bayılacaksınız. Bu oyun ayrıca Google Play Store‘da 4,5 yıldızlı yüksek bir derecelendirmeye sahip.

Buradan indirebilirsiniz

2. Werewolf Online

Bu oyunun en iyi yanlarından biri, size iyilik ve kötülük arasında seçim yapma şansı sunmasıdır. Bir maçta maksimum 16 oyuncu olabilir.

Werewolf, Among Us‘a oldukça benziyor, çünkü gruptaki yalanı bulmanız istenecektir. Ayrıca takımınızın hayatta kalan son kişi olmasını sağlamak için çeşitli hayatta kalma stratejileri kullanmanız gerekecek.

Buradan indirebilirsiniz

3. No One Escape

Bu oyun Among Us‘a çok benziyor, çünkü ya öldürmeniz ya da bir labirentte hayatta kalmanız gerekiyor. Oynarken, zamanı geri sayan saati de takip etmeniz gerekecek.

Ayrıca size battle royale oyunlarını da hatırlatacak çünkü ana amacınız sonuna kadar hayatta kalmak olacak.

Buradan indirebilirsiniz

4. Who Is The Killer? Episode 1

Bu oyunun tarzı Among Us‘dan çok farklı, ancak nihai hedefiniz katili tanımlamak olacak, bu yüzden bu listede yer alıyor. Dedektif romanları okuyarak büyüdüyseniz, bu oyunu kesinlikle seveceksiniz.

Bir kalede sıkışıp kalan toplam 7 karakter var ve bunlardan biri her geçen gün ölmeye devam ediyor. Senin görevin, ölme sırası sana gelmeden gizemi çözmek ve katili teşhis etmek olacak.

Buradan indirebilirsiniz

5. Noodleman.io – Fight Party Games

Bu oyunu arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak veya yerel ağ üzerinden oynayabilirsiniz. Google Play Store‘da 5 milyondan fazla indirme ile, bu oyunun absürt fiziği onu daha da bağımlı hale getiriyor.

Among Us‘daki karakterlerin sevimli olduğunu düşünüyorsanız, bu oyunun aptal karakterlerini de ilgi çekici bulacaksınız. Oyundaki amacınız diğerlerini yere sermek ve kendinizi yere serilmeye karşı korumak olacak.

Buradan indirebilirsiniz

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

Among Us Korku Oyunu Olarak Nasıl Oynanır

Önceki içerikAmong Us Korku Oyunu Olarak Nasıl Oynanır
Sonraki içerikValorant 1.11 Yaması Yeniden Devrede

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin