nostalji oyunlar

Efsane serinin, efsane oyunlarından birine hoşgeldiniz. GTA Vice City oyununu aranızda duymayan hatta oynamayan kişi sayısı bir elin parmağını geçmeyecektir. Rockstar’ın 2001 yılında piyasaya sürdüğü bu oyunu ve ana karakterini bilmeyen yoktur. Evet Tommy Vercetti!

2001 yılında çıkan bu oyunu herkes mutlaka ya kendi evinde ya da internet kafede oynamıştır. Hatta ve hatta hilelerinin çoğu ezberinizde olması gerekiyor. Veya geçemediğiniz o helikopter görevine ettiğiniz küfürler hala aklınızdadır. Nostalji köşemizde bu oyunu koymazsak ayıp etmiş olurduk. Lafı fazla uzatmadan oyunun güzel yanlarına değinelim.

GTA Motor
Steam

Açık dünya oyunlarına ve oyun dünyasına yeni bir soluk getirmişti GTA Vice City. Tommy ile görevden göreve koşmak kadar zevkli bir şey yoktu. Oyun oldukça fazla görev çeşitliliği de içermekte. Hatta oyundaki araçlar veya motorlar dönemine göre oldukça iyi mekaniklere sahipler. Konum değiştirdiğinizde farklı bir yerde olduğunuzu mutlaka anlayabiliyorsunuz. Örneğin zenginlerin olduğu adaya giderseniz, genelde lüks arabalar ve golf sahaları görebilirsiniz. Fakir olan yerlerde ise daha çok çöp kamyonları ve kamyonetler görüyorsunuz.

Oyun tüm bunların yanında yan görev konusunda hala bir çok oyuna taş çıkarır cinsten yan görevlere sahip. Görev çeşitliliği o kadar fazla ki, isterseniz taksi durağı satın alıp taksi görevleri yapabilirsiniz. Ya da ünlü Malibu klubünün görevlerini tamamlayarak para kazanabilirsiniz.

Gta Zengin Adası

Oyun başına oturduğunuz zaman sizi şuan uzun süreler ekranda tutmayı başaramayacaktır. Fakat eğlence amaçlı nostalji olsun derseniz mutlaka bir kez daha oyuna girip tadını çıkarın derim. Steam üzerinde 6,30 TL gibi oldukça ucuz bir fiyata sahip.

Nostalji köşemizin diğer haberlerinde görüşmek üzere!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin