Futbol yıldızı Neymar, CS: GO oyununda  komik ve sinsi bir hareketle 1’e 3 clutch oyununu kazandı ve ortaya çıkan komik görüntüler Twitch‘de binlerce görüntülenme aldı.

Paris Sant-Germain ve Brezilya formaları giyen  Neymar, Counter-Strike‘a olan aşkını hiçbir zaman saklamadı. Neymar, Dünya Kupası’ndaki “flashbang dansı” kutlamasından, Gabriel “FalleN” Toledo gibi profesyonellerle birlikte oynamaya ve Twitch‘teki binlerce hayranına yayın yapmaya kadar CS: GO‘ya olan tutkusuyla kendini gösterdi.

Profesyonel oyuncularla birlikte oynayarak kendini daha da geliştiren Neymar, oyunlarda kendini ispatlamaya devam ediyor.

Son Twitch yayınındaki oyununda “Train” haritasında takımı 14-10 gerideydi ve 1’e 3 durumda kalmıştı. Raundu kaybetmesi durumunda maçı kaybetme olasılıkları yüksekti.  Neymar bombayı kurmuş ve rakiplerini bekliyordu. 2 rakibini öldürdükten sonra B alanına bakan merdivene çıktı. Son kalan rakibi ise onu görmeyerek bombaya doğru hamle yaptı. Sonrasında ise o komik görüntüler ortaya çıktı.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

Monitör Overclock (OC) Rehberi.

 

 

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin