Takıma yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre, Navi, takımın oyun içi lideri Danylo “Zeus” Teslenko yerine başka bir oyuncu arıyor.

CS:GO haber yazarı Jarek “DeKay” Lewis’e göre Zeus, Na’Vi forması altında son turnuvasını 13 Eylül’de yapılacak olan BLAST Pro Series: Moscow 2019’da oynayacak.

Şu sırada takımın hangi oyuncuları değerlendirdiği ve tecrübeli oyuncu Zeus’un kariyerine devam edip etmeyeceği belli değil.

Zeus daha önce 2009-2016 arasında 8 yıl Na’Vi forması giyip sonrasında Gambit takımına transfer olmuş ve orada PGL Krakow 2017 Major turnuvasını kazanıp tekrar evine dönmüştü. Dönüşünden bu yana Na’Vi takımı Zeus önderliğinde StarSeries Sezon 5, ESL One: Cologne 2018 ve StarSeries Sezon 7 turnuvalarını kazandı.

Aynı zamanda söylentilere göre takımın en yeni üyesi Kirill ‘Boombl4‘ Mikhailov oyun içi liderlik rolünü deniyor, başarılı olması durumunda Zeus’un yerini alacak yeni oyuncu takımın silah gücünü çok daha ileri seviyeye getirebilir.

Öte yandan, Berlin Major turnuvasında DreamEaters, MIBR ve CR4ZY takımları karşısında galibiyet alarak çeyrek finale çıkan ve burada ilk maçını NRG karşısında oynayacak Na’Vi, bu turnuvadan çok iyi bir sonuç elde edebilirse Zeus değişikliği askıya alınabilir.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin