HLTV.org‘un dünya sıralamasına göre, 1 Haziran 2020 tarihinde güncellenen dünya sıralamasında Natus Vincere, Astralis’i geçerek 1. sıraya yükseldi.

Astralis için Mayıs ayı çok iyi geçmedi. 2 oyuncusunu kaybeden takım, bu oyuncuların yerini Danimarkalı oyuncular ile doldurdu. ESL One: Road to Rio’da mükemmele yakın bir oyun ortaya koyan Astralis, bu turnuvanın ardından önce glave1 sonra da Xyp9x’i sağlık/psikolojik sorunlar yüzünden kaybetti. Bu oyuncular bir süre CS:GO’ya ara verdiklerini açıkladı ve bu yüzden dolayı Astralis, takıma JUGi ve Snappi’yi dahil etti.

Dünya sıralaması- Natus Vincere
Dünya sıralaması- Natus Vincere

Bu değişiklikler dünya sıralamasına yansıdı, takım 1. sıradan 2. sıraya düştü. Astralis’in yerini ise CIS bölgesinin güçlü takımı Natus Vincere aldı. COVID-19 öncesindeki LAN turnuvalarından tam puan alan takım, 874 puan ile birlikte zirvenin yeni sahibi oldu.

Temsilcimiz BIG ise 4 sıra gerileyerek kendisine 20. sırada yer buldu. Sıralamada ki en yüksek yükselişi Rus takımı Hard Legion tarafından yapıldı. Sıralamada 21 sıra yükselen Hard Legion, kendisine 29. sıradan yer buldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Sony, PS5 Oyunlarını Tanıtacağı Etkinliği Erteledi

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin