Riot Games, oyunun piyasaya sürülmesiyle birlikte, “Spike Rush” adlı yeni bir VALORANT oyun modunu oyunculara sundu. Oyun modu; standart, dereceli ya da özel oyun modlarının alternatif olarak gösterildi.

Spike Rush’da beş kişilik iki takım standart maçlarda olduğu gibi birbirlerine karşı oynayacak. Takımlar hücum ve savunma tarafına ayrılıp, hücum takımındaki oyuncular Spike’ı alacak. Spike’ı kurup ve patlatarak ya da rakip takımdaki tüm oyuncuları öldürerek oyunu kazabilirsiniz. Dört tur kazanan ilk takım, oyunu kazanacak.

Hızlı Tempo, Bol Aksiyon

Bu mod, standart VALORANT eşleşmelerine çok benziyor olsa da bazı farklılıklar mevcut. Spike Rush modunda, maçları daha ilginç hale getirmek için haritaya birkaç hile eklendi. Küre şeklindeki bazı bufflar haritanın çeşitli yerlerine yerleştirilecek ve bu yerler her turda değişecek. Bu güçlendirmeler; silahlarınıza güç artışı, düşmanlarınızın sağlığını düşürmeniz veya hareket artışı gibi avantajlar sağlayacaktır.

Her iki takım da maça, oyun alanını dengelemek için mevcut olan aynı silah, zırh ve yeteneklerle başlayacak. Bu, oyun tarzınızı her turda değiştirmeniz gerektiği anlamına geliyor. Bu mod sayesinde yetenekleriniz ücretsiz olarak yeniden kazanıldıkça, oyun sizi aktif bir oyun stilinde oynamaya teşvik ediyor.

Oyun modu olarak Spike Rush, oyunculara farklı bir deneyim sunmak istiyor. Ayrıca, oyunlar çok uzun sürmediği ve çok çeşitli silahlar deneyebileceğiniz için bu mod sıralı oyuna girmeden önce ısınmanın harika bir yolu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Valorant 1.0 Yama Notları ve Oyuna Gelecek Yenilikler

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin