Infinity Ward, hayranların takip etmesi için bir Trello panosu bile yayınlıyor. Modern Warfare 3v3 Gunfight modu, turnuvaları ve yeni ekipman slotu geliyor.

Infinity Ward yılın ilk büyük topluluk güncellemesini yayınladı. Call of Duty: Modern Warfare hayranları yeni gelişmelerden memnun kalacak gibi görünüyor. Gunfight’ın 1v1 ve 5v5 oyun modlarına ek olarak bir de Modern Warfare 3v3 Gunfight modu ekleniyor. Buna ek olarak yakında, daha fazla ekipman slotuyla birlikte yeni turnuvaları da görebileceğiz.

Dahası, şimdi Modern Warfare’in lansman sonrası desteği için halka açık bir Trello panosu yayınlanacak. Bu nedenle hayranlar gerçek zamanlı olarak bir yama notlarını Google, resmi forumlar vb. yerlerden araştırmak yerine daha kolay bir şekilde, gerçek zamanlı olarak takip edebilecekler.

Geçen hafta Modern Warfare, 5v5 oyun modu için “Shipment” adlı haritayı, harita havuzuna ekledi. Ayrıca, 1 Ocak’ta yeni Grind oyun modunu da oyunculara tanıttı.

Gunfight 3v3 oyun modu ve ekstra ekipman slotları için belirli bir tarih verilmedi fakat çok yakında gelecek gibi görünüyor. Gunfight Turnuvalarının rahat bir şekilde icra edilebilmesi için Infinity Ward, yeni yamalar ile birlikte güncel hataları kapatmalı ve yeni ödüller getirmeli. Ayrıca, Infinity Ward yakında daha fazla İki Katı Deneyim, İki Katı Silah Deneyimi, İki Katı Seviye Deneyimi etkinlikleri yapacağını belirtti.

Önümüzdeki hafta Infinity Ward, Perşembe günü yeni bir geliştirici günlüğünü ve cuma günü de yeni bir topluluk güncellemesini blog sayfalarında paylaşacağını belirtti.

 

İlginizi Çekebilir: RDR 2 Online Yeni Kıyafetler ve Moonshiner Bonusları

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin