Bizimle bağlantı kur

Espor

FaZe Clan PUBG Mobile Takımı Kurdu!

Tayland’lı bir kadro ile anlaşma sağlayan FaZe Clan PUBG Mobile takımını kurdu! Takım resmi Facebook hesabı üzerinden anlaşma sağladığı dört oyuncuyu paylaştı.Daha önce EVOS Burnout olarak isimlendirilen Tayland asıllı kadro sadece orta çağlı başarılarla adlarından bahsettirmişti.

Cooler Master MM530 GCS İndirimi

FaZe Clan  Kadrosu

  • Ratchapol “BulShark” Maneerat
  • Tharit “Vintorez” Pluksang
  • Thirapong “Maroon5” Murrasi
  • Wacharakorn “Echo” Tiengtis

BulShark belki de dördlünün en tanınmış oyuncusu. Aynı zamanda bir PUBG Mobile içerik yaratıcısıdır ve öncelikle 68.000’den fazla takipçisi olduğu Facebook’ta canlı yayın yapmakta.Oyuncu, Star Challenge (PMSC) 2019’a katıldı ve burada EVOS Gank ile birlikte çalıştı ve yarışmada dördüncü oldu.

FaZe Clan Thailand Pro League 2020’ye doğrudan davetiye aldıklarını açıkladı.Yeni anlaşma imzaladıkları kadro karşılarında, RRQ Athena, ILLUMINATE The Murder ve Purple Mood E-Sport gibi takımlarla karşılacaklar. Turnuva 14 Şubat ayında başlayacak.

İlginizi Çekebilir

Cooler Master CES 2020’de Yeni Ürünlerini Tanıtıyor

Cooler Master MM530 GCS İndirimi

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Zula Menajerliği yapmakta.

Yorum Yap

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Espor