Medium ismini son zamanlarda çok sık duyuyor olabilirsiniz. Observer ve Layers of Fear gibi oyuncuların ilgisini toplamış korku yapımlarının arkasındaki Bloober Team, yeni bir yapım ile karşımıza çıkıyor. Marianne adlı bir medyumu yönettiğimiz oyun 28 Ocak tarihinde çıkışını gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Yaratılan tema ve hikayesi ile oldukça dikkatleri üstüne çeken yapım, aynı zamanda oyuncunun iki farklı dünyada (ruhlar dünyası ve gerçek dünya) birden oynamasına imkan veriyor. Bu mekanik ile çoğu oyundan ayrılan Medium, oyuncularda oldukça ilgi uyandırmayı başarmış durumda. Sizlere daha önce yayınlanan bir oynanış fragmanı paylaşmıştık. O haberimize de burada ki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Ve yazıyı fazla uzatmadan sizi Medium’un yeni fragmanıyla baş başa bırakalım.

The Medium - Official Live Action Trailer

Adeta bir filmden alıntılanmış gibi gözüken bu harika fragman bize oyunun atmosferini oldukça güzel yansıtmış gözüküyor. Oyundaki atmosferin ve temanın ne kadar gergin ve korkunç olduğunu fragmandan da görebiliyoruz. Bloober Team bizi oldukça etkileyecek gibi gözüküyor. Oyunun Steam üzerinde 209 TL fiyat etiketi bulunuyor. Fakat 28 Ocak tarihine kadar alırsanız %10 indirim olacağını söylemekte fayda var. Ayrıca oyunun çıkar çıkmaz Game Pass sistemine dahil olacağını da söyleyelim.

 

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin