Kimliği belli olmayan bir kişi, SDCC 2019 kurallarını hiçe sayarak E3 2019 etkinliğindeki Square Enix sunuunda ilk defa duyurulmuş olan Marvel’s Avengers‘ın oynanış videosunu oyunun panelinden dışarı sızdırdı. Merakle beklenen yapımın sızdırılan demosu San Francisco saldırısından hemen sonrasını gösteriyor ve bize oyundaki karakterle ilgili çeşitli bilgiler veriyor. Thor, Iron Man ve The Hulk olarak savaştığımız oynanış videosunda quinjet’te olduğundan Black Widow sadece çok kısa bir süre jet içerisinde gözüküyor. Captain America ise videoda yer almıyor.

Korsan sinema çekimlerini mumla aratacak kalitede olan sızdırılan video, 7 dakika uzunluğunda olması sayesinde çoğu ana karakterin oynanış mekaniğini görebiliyor olmamızı sağlıyor. Bu durum da oyundaki her karakter farklı bir oynanışa sahip olduğundan geliştirilmesi hâlâ devam etmekte olan oyun hakkında bolca ipucu edinmemizi sağlıyor.

15 Mayıs 2020’de PC, Playstation 4, Xbox One ve Google Stadia için satışa sunulacak olan oyunun sızdırılan videosunu haberin devamında bulabilirsiniz.

Sızdırılan Marvel’s Avengers videosu

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin