Hangar 13 tarafından geliştirilip, 2K Games tarafından piyasaya sürülen MAFIA III Hikaye DLC’leri ücretsiz oldu!

Geçtiğimiz 18 Mayıs günü MAFIA III: Definitive Edition, hemen hemen bütün platformlarda satışa sunuldu. Definitive Edition oyunun bütün DLC paketlerini ve kendisinide içerisinde bulunduruyor. Bu edition’un piyasaya sürülmesinden sonra,sadece oyuna sahip olan oyuncular bu konuda sitem etti diyebiliriz. Fakat yapımcı firma oyuna sahip olan  herkes için bir hediye getirdi. Oyunun Stones Unturned ve Sign of the Times DLC’lerini ücretsiz veriyor.

Bunun ile birlikte oyunun ilk DLC’lerinden olan ‘Faster Baby‘ hala  69 TL olarak gözükmekte fakat Reddit’de paylaşılan gönderilere göre yakın bir zaman içerisinde ücretsiz olacağı  konuşulmakta. Geriye kalan 2 DLC’nin ücretleri bulunmakta. Ücretsiz DLC’ler  ile hikaye akışlarında ki boşlukları doldurmak için ücretli  bırakkılmış olabileceği düşünülmekte.

Mafia II: Definitive Edition’da getirildi.

Gelen MAFIA III paketi ile birlikte  MAFIA II paketide satışa eklenmiş oldu. Böylece oyunun 2010 Remaster hali tekrardan getirilmiş oldu. Mağaza içerisinden satın alınabilir bir halde. Oyunun ücretsiz bütün içeriklerine Store.playstation’dan ulaşabilirsiniz.

Playstation Store

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Ubisoft’u Geride Bırakan CD Projekt Artık Avrupa’nın En Büyük Video Oyun Şirketi!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin