Riot Games iptal edilen Sezon Ortası Kupası 2020 için uygun bir yedek program bulduklarını duyurdu. 29 Mayıs’ta Sezon Ortası Turnuvası sadece LoL maçlarını yayınlamakla kalmayacak, aynı zamanda salgınla mücadele etmek için de para toplayacak.

Turnuvada Kore LCK ve Çin LPL arasındaki Sezon Ortası Kupası’nın önceden duyurulması, LoL dünyasındaki bölünmeleri gidererek aynı zamanda başka bir olaya da dikkat çekti. Riot bugün planlarını açıkladı ve hayranlar için muhteşem bir haber duyurdu.

Covid19’a Karşı Dünya Çapında Festival

Riot hafta sonu yayınlanacak maçlar ve özel şovlarla her bölgenin dört gözle beklediği bir turnuva olacağını duyurdu. Öne çıkan özellikler arasında sadece Çin ve Kore arasındaki Sezon Ortası Kupası finalleri değil, aynı zamanda Kuzey Amerika için profesyonel gösteri maçlarının da olacağını belirten Riot, LEC için “Avrupa’nın Yüzleşmesi” olarak tabir edilen Kami vs. Yoda maçının olacağını da söyledi.

Ayrıca taraftarlar Sezon Ortası Kupası sırasında bağışta da bulunabilecekler. Bu bağışlar Riot Games Sosyal Etki Fonu tarafından Corona virüsün yayılmasıyla mücadele eden kuruluşlara dağıtılacak.

Tüm etkinlik 29 Mayıs’ta TSİ 17:00’da başlayacak ve taraftarlar watch.lolesports.com adresinden izleyebilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: CALL OF DUTY: MODERN WARFARE & WARZONE Yama Notları – 18 Mayıs

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin