Logitech G, oyun tutkunları renk çeşitliliği ve hafif tasarımıyla benzersiz bir oyun deneyimi snan G335 kablolu oyun kulaklığı Türkiye’de satışa sunuldu.

Oyun teknolojileri ve ekipmanlarının lider markası Logitech G, hem özellikleri hem de renk çeşitleriyle öne çıkan G335 kablolu oyun kulaklığı satışa sunuldu. Oyunseverlerin yoğun ilgi gösterdiği kulaklık, hafif ve renk seçenekleriyle birlikte öne çıkıyor.

Logitech G335 Hakkında Bilgi

Logitech G335 oyun kulaklığı 240 gram ağırlığıyla piyasadaki en hafif oyun kulaklığı olarak öne çıkıyor. Color Collection serisinin ödüllü kablosuz oyuncu kulaklığı 733 ile benzer bir tasarıma sahip olan G335, daha çok uyum ve daha fazla konfor sağlaması için ince bir yapıda tasarlandı. Ayarlanabilir askılı kafa bandı tasarımı ve yumuşak dokulu kumaş kulak yastığı malzemeleri sayesinde uzun süreli kullanımlarda ekstra konfor sunuyor.

Çeşitli Renk Seçenekleri Sayesinde Ürün Kişiselleştirilebiliyor

Siyah, Beyaz ve Mint (Yeşil) renklerine sahip olan kulaklık, çift yönlü kullanıma uygun kafa bantlarıyla da renkli ve etkileyici bir görüntü sunuyor. Mevcut Color Collection ürünleriyle eşleştirmek için tasarlanan ve bu yeni kulaklık, oyunculara oyun alanlarını özelleştirmek ve kişiselleştirmek için daha fazla fırsat sunuyor.

Tak Çalıştır Özelliği Sayesinde Kullanımı Kolay

Logitech G335 Kablolu Oyun Kulaklığı, 3,5 mm ses jakı aracılığıyla neredeyse tüm oyun platformlarında kullanım için kolay ”tak ve çalıştır” özelliklerine sahip. Eksiksiz oyun sınıfı ses kalitesi, yerleşik kontroller, doğrudan kulaklığın üzerinde bulunan ses kontrol kadranı ve yukarı kaldrıldığında sesi otomatik kapatan bir mikrofon, oyuncuların dikkatlerini dağıtmadan kendilerini oyuna vermelerini sağlıyor. G335 ayrıca kristal netliğinde ses ve iletişim netliği için Discord sertifikalı.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin