PUBG Mobile 1.6 güncellemesi, oyunseverlerin favori haritaları ve modları ile birlikte geliyor. Ayrıca Dune ve Alan Walker gibi pek çok heyecan veren işbirliğine de imza atılıyor. PUBG Mobile’da en iyilerin geri dönüşüne hazır olun. Yayımlanan 1.6 güncellemesi ile oyuna uzaylı bir bitki istilası, uzay gemisi savaşları ve yeni bir drop sistemi içeren yepyeni oyun modu Flora Menace eklendi.

Ayrıca uzun süredir PUBG Mobile oynayanların heyecanlanacağı haberle, en sevilen oyun modlarından yedisi sınırlı bir süre için yeniden oyuncularla buluştu. 1.6 güncellemesi ile oyuncuları bekleyen diğer heyecan verici işbirlikleri arasında ise Alan Walker ve Godzilla vs Kong’un geri dönüşünün yanı sıra KartRider ve Rush+ ile yeni ortaklıklar ve yakında çıkacak yıldızlarla dolu DUNE yer alıyor.

Erangel’in Yeni Oyun Modu: Yarilo

Bu özel oyun modunda, Yarilo ana bitkileri harita alanlarında rastgele görünecek ve oyuncu sağlığını arttıran, yenileyen gençleştirme bariyerleri yaratacak. Erangel ayrıca haritanın üzerinde uçan bir uzay gemisi olan Cell Matrix’e de ev sahipliği yapacak. Oyuncular, harita boyunca yayılmış hücreleri bularak gemiye binebilir, ardından aynı anda Nacora Chips kazanarak harita rastgele silah düşüşleri için gemide diğer oyuncularla savaşabilirler.

Flora Menace istilası da Erangel haritasında yerini aldı. İstila 18 Eylül’de Sanhok haritasına ve ardından 22 Eylül’de Livik haritasına doğru yola çıkacak. Cell Matrix uzay gemisi ise yalnızca Erangel haritasında yerini koruyacak.

PUBG Mobile 1.6 Oyun Modları

  • Metro Royale: 28 Eylül’den itibaren, tehlikelerle dolu yeraltı tünellerinde seyahat edin, hayatta kalarak ödüller kazanın
  • Titans: 28 Eylül’den itibaren, Monarch Expeditionary ekibine katılın ve Mechagodzilla’yı yenmek için ağır silahlar kullanın.
  • Vikendi: 8 Ekim’den itibaren, Vikendi’nin soğuk arazisi geri dönüyor. Kar ekipmanlarınızı paketlediğinizden emin olun.
  • Survive Till Dawn: 15 Ekim’den itibaren, güneş battıktan sonra zombi saldırısına karşı hayatta kalmaya çalış.
  • Payload 2.0: 15 Ekim’den itibaren, patlayıcı savaşlar için ağır kara ve hava tabanlı silahları kullanın.
  • Runic Power: 15 Ekim’den itibaren, Alev, Buz ve Rüzgar gücünü somutlaştırın, kristalleri toplayın ve savaş alnında düşmanlarınıza hükmedin.
  • Enfeksiyon Modu: 15 Ekim’den itibaren, Bu hızlı enfeksiyon modunda Savunan taraf veya Zombi olmayı seçin.

Bu heyecan verici oyun güncellemelerinin yanı sıra PUBG Mobie 1.6 güncellemesi ile muhteşem içerik ortaklarına devam ediyor. ‘Faded’, ‘DarkSide’, ‘All Falls Down’ ve ‘Alone’ gibi parçalarıyla tanınan dünyaca ünlü DJ ve sanatçı Alan Walker, müzil, özel kıyafetler ve eşyalarla birlikte geri dönüyor. Ünlü müzisyen daha önce 2019’da PUBG Mobile ile ‘On My Way’ ve ‘Live Fast’ Single’ları için birlikte çalışmıştı.

PUBG Mobile TEAM UP CHALLENGE sırasında dünyaca ünlü anime JUJUTSU KAISEN ve son teknoloji mimarlık firması Zaha Hadid Architects ile ortaklıklar duyurmuştu. Sürüm 1.6 güncellemesinin bir parçası olarak gelecek yeni ortaklıklar arasında ise şunlar var;

  • KartRider Rush+ – Dünya çapında 25 milyondan fazla oyuncunun (Çin Hariç) oynadığı mobil kart yarış oyunu
  • DUNE – Frank Herbert’in 1965 tarihli klasik bilimkurgu romanından uyarlanan ve Denis Villeneuve tarafından yönetilen merakla beklenen gişe rakorları kıran filmi.

Royale Pass Month 3: Chef’s Special ve Royale Pass Month 4: Temporal Warriors ile ilgili yeni ayrıntılar da açıklandı. Yeni temalı eşyalar için eklenen bu içerikler, sırasıyla Eylül ve Ekim ortasında başlayacak. Bu Royale Pass sırasında RP satın alan oyuncular, ücretsiz bir Royale Pass Month ve özel unvanın kazanıldığı RP sunucusu Golden Chicken etkinliğine de otomatik olarak girebilecek.

Sürüm 1.6 Güncellemesi Diğer Ayrıntılar

PUBG Mobile 1.6 güncellemesinde bir dizi oyun geliştirmeler de yapıldı. Oyuncu animasyonları, kontrol ve HUD ayarları daha fazla özelleştirme seçeneği oyuna eklendi. Oyuncular ayrıca P90,MG3 ASM Abakan’ın kullanılabilir ateşli silahlar olarak eklenmesiyle Eğitim Alanlarında sınırsız cephane modunun keyfini çıkarabilirler.

PUBG MOBILE, App Store ve Google Play Store‘dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin