Oyun teknolojilerin ve ekipmanlarının dünyadaki lider markası Logitech G, en yeni oyun trendlerini takip etmeyi seven oyunseverler için tasarlanan ultra hafif yapıya sahip Logitech G435 Kablosuz Oyun Kulaklığı ile alanında fark yaratıyor.

Logitech G435 LIGHTSPEED Kablosuz Oyun Kulaklığı; kullanım konforun, sürdürülebilir malzemeler ile üretilen tasarımını, capcanlı renk seçeneklerini ve çoklu platform desteğini uygun fiyatıyla birleştirerek mükemmel bir oyun deneyimi sunuyor.

Logitech G Genel Müdürü Ujesh Desai’nin Açıklaması

”Kullanıcılar ve özellikle genç oyuncular, oyun ekipmanları tercih ederken ürünlerin işlevselliğini, teknik özelliklerinin ve fiyatının yanı sıra, çevre dostu, sürdürülebilir malzeme ile tasarlanıp tasarlanmadığını da göz önünde bulunduruyor. Ultra hafif, uygun fiyatlı ve sürdürülebilir kablosuz oyuncu kulaklığı Logitech G435 LIGHTSPEED Kablosuz Oyun Kulaklığı, şık tasarımı beam-forming teknolojisine donatılmış mikrofonu ve çoklu platform desteğine sahip gelişmiş özellikleri ile oyunseverlere en kaliteli oyun deneyimi yaşatmak için tasarlandı.” dedi.

Logitech G534 LIGTSPEED Kablosuz Oyun Kulaklığı, 165 gram ağırlığa sahip ultra hafif yapısı ile birlikte tüm gün konforlu kullanımı bizlere sunuyor. Küçük ve orta büyüklükteki kafa boyutları için optimize edilebilen Logitech G435 LIGHTSPEED Kablosuz Oyun Kulaklığı, isteğe göre sesi sınıflandırabiliyor.

Çevre Dostu Logitech G534 LIGTSPEED Kablosuz Oyun Kulaklığı

Logitech G’nin bugüne kadar tasarladığı en sürdürülebilir kablosuz oyuncu kulaklığı olan G435 LIGHTSPEED, karbon etkisini sıfıra indirmeye dayalı yüksek kaliteli CarbonNeutral sertifikası ile çevre dostu ürün olma özelliği ile birlikte alanında fark yaratıyor.

%22 oranında geri dönüştürülmüş plastik parçalara ve uluslararası çevre kuruluşu Orman Yönetim Konseyi sertifikalı ormanlardan üretilen kağıt ambalaja sahip G435 LIGHTSPEED Kablosuz Oyun Kulaklığı, çevreye duyarlı sorumluluk sahibi kullanıcılara hitap etmekte. Sürdürülebilir alanında Logitech G’nin yürüttüğü tüm çalışmalara buradan ulaşabilirsiniz.

Logitech G435 LIGTSPEED Kablosuz Oyun Kulaklığı, 2.4GHZ hızında kablosuz bağlantısı ve Bluetooth kombinasyonu ile bilgisayara, PlayStation’a ve mobil cihazlara bağlanarak oyuncuların ihtiyaçlarına yönelik maksimum performans sağlıyor. Bluetooth desteği il mobil cihazlara kolayca bağlanırken, oyun oynamaya ve müzik dinlemeye de olanak tanıyor.

Logitech G435 LIGTSPEED Kablosuz Oyun Kulaklığının 40 mm çapındaki sürücüleri zengin ve kesintisiz bir ses kalitesi sunarken, çift ”beam-forming” özelliğine sahip mikrofonları arka plandaki gürültüyü azaltıyor. Sesi en yüksek şekilde ileten Logitech G435 LIGTSPEED Kablosuz Oyun Kulaklığı, diğer oyuncular ile aynı ortamdaymış hissiyatı yaratarak yaka mikrofonu ihtiyacını da ortadan kaldırıyor.

Logitech G435 LIGTSPEED Kablosuz Oyun Kulaklığı Renkleri

Siyah, neon sarı, mavi ahududu, kirli beyaz ve leylak renkleri ile satışa sunulan yeni Logitech G435 LIGTSPEED Kablosuz Oyun Kulaklığı, oyuncuların kişiselleştirilmiş tarzlarını ve oyun oynama biçimlerini sergilemelerine olanak sağlarken, görme engelli kullanıcılar için özel olarak tasarlanan ve sesin hangi gönden geldiğini bulmayı kolaylaştıran Braille alfabesinden üretilmiş göstergeler içeren küçük dokunuşlarıyla birlikte öne çıkmayı başarıyor.

Logitech G435 LIGTSPEED Kablosuz Oyun Kulaklığı, Ekim ayında piyasaya sürülmesi bekleniliyor.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin