VCT Masters: Berlin’in grup maçlarının sonlarına doğru yavaş yavaş yaklaşıyoruz. VCT Masters: Berlin beşinci gün karşılaşmalarında D grubundan G2 Esports ve Sentinels Çeyrek Final’e çıkmaya hak kazandı. D grubunun bir diğer takımı F4Q ise turnuvaya veda eden isimler arasında yer aldı.

VCT Masters: Berlin Beşinci Gün Karşılaşmaların Sonuçları

G2 Esports 2-0 F4Q

Beşinci günün ilk karşılaşmasında D grubundan G2 Esports ve F4Q takımları karşı karşıya geldi. F4Q ekibi, güçlü rakibi G2 Esports karşısında bir türlü oyuna giremedi ve iki haritadan da yenilgi ile ayrıldı. G2 Esports Çeyrek Final’e çıkarken F4Q ise turnuvaya veda etti.

Vivo Keyd 2-0 ZETA DIVISION

Beşinci günün ikinci karşılaşmasında B grubundan Vivo Keyd ve ZETA DIVISION takımları kozlarını paylaştı. Vivo Keyd, ZETA DIVISION karşısında oynadığı mükemmel oyunla birlikte iki haritada da kazanmayı bildi. Vivo Keyd kaybedenler grubunda finale yükselirken ZETA DIVISION VCT Masters: Berlin’e veda etti. Vivo Keyd kaybedenler grubu finalinde KRÜ Esports ile oynayacak.

Crazy Raccoon 2-0 Havan Liberty

Beşinci günün son karşılaşmasında C grubundan Crazy Raccoon ve Havan Liberty karşı karşıya geldi. Birbirine yakın geçen karşılaşmada Crazy Raccoon, rakibine nazaran biraz daha üstünlük kurarak kazanmayı bildi ve aynı zamanda kaybedenler grubu finalinde Gambit Esports ile eşleşti. Havan Liberty ise turnuvaya veda etti.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin