LEGO Ninjago filmi ile aynı senaryoda olan oyun Steam üzerinde ve ayrıca PS Store mağazasında ücretsiz hale getirildi.

Epic Games’in etkisi büyük

Epic Games’in büyük oyunları ücretsiz hale getirmesi özellik son olarak GTA5’i ücretsiz yapması oyun dünyasını yıktı diyebiliriz. Steam’den de karşı atak bekleniyor. İlk olarak LEGO Ninjago oyunu ücretsiz hale getirildi. LEGO Ninjago serisinin sinema filmi ile birlikte 2017 yılında piyasaya sürülen yapım bu hafta boyunca Steam üzerinden ücretsiz olarak dağıtılacak.

LEGO Ninjago oyunu film ile aynı senaryoda ve Lord Garmadon ve Köpek Balığı Ordusuna karşı verdiğiniz mücadeleyi konu ediniyor. Lloyd, Jay, Kai, Cole, Zane, Nya ve Master Wu karakterleri ile oynayarak Ninjago adasını korumaya çalışıyorsunuz.

LEGO Ninjago nasıl bir oyun?

Oyun Lego Ninjago filminin senaryosu ile aynı ve birden fazla karakteri kullanabiliyoruz. Bunlar Jay, Lloyd, Kai, Zane, Cole, Nya ve Master Wu karakterlerini oynayarak Ninjago adasını korumaya çalışılıyoruz. Açık dünya ve aksiyon türünde olan oyunda duvarda koşarak ya da yüksek bi yerden atlayarak Ninja becerilerinizi geliştirmek için mücadele veriyoruz.

Ninja becerilerimizi geliştirdikçe ne düşmanlara karşı başarımız orantılı bir şekilde artmakta. 8 ayrı mekana sahip olan bu oyunda dört oyuncuya kadar da haritalar üstünde savaşlar gerçekleştirilebiliyor.

89 TL’ye satılıyordu, 22 Mayıs’a kadar ücretsiz

Ücretsiz hale getirilen yapımın normal fiyatı 89 TL fiyat etiketine sahip. 22 Mayıs’a kadar ücretsiz olarak almayı unutmayın. Tabi PS Store içinde geçerli olduğunu unutmayalım. Steam’in kampanyası Epic Games karşısında çok etkili olmasa da oyunu denemeye değer. 

Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin