Yılın başarılı oyunu Doom Eternal’e birçok yenilik ekleyecek olan Bethesda ilk indirilebilir içerikleri ile ilgili detayları paylaştı.

Yılın Başarılı Oyunlarından birisi DOOM ETERNAL

Oyuncular tarafından beğenilen ve bu yılın en başarılı aksiyon oyunlarından biri olan Doom Eternal için gelecek ilk resmi güncelleme geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Bethesda yaptığı açıklama ile birlikte oyuna gelecek olan güncellemelerin detaylarını paylaştı. Bethesda şu açıklamada bulunmuştu ve eklemişti;

”DOOM Eternal’ın ilk resmi güncellemesi geldi! Güncellemede Empowered Demons (Güçlendirilmiş İblisler), Series 3 Etkinliği, tek oyunculu hikâye güncellemeleri, BATTLEMODE değişiklikleri ve çok daha fazlası var.” şeklindeydi.

Bethesda’nın yayınlamış olduğu yeni güncelleme konsollarda yaklaşık 3,4 GB ve PC’de 2,8 GB boyutunda.

Doom Eternal güncelleme detayları

  • Empowered Demons: Oyuncuları öldüren iblislerin güçlendirilmiş halleriyle savaşarak öldürülen Slayer’ların intikamını alın. Bu iblisler size zorlu bir mücadele sunacak; onları yendiğinizde büyük miktarlarda kaynak elde edecek ve etkinlik için bonus XP kazanacaksınız.
  • Series 3 Etkinliği: DOOM Eternal Series 3 etkinliği bugün başlıyor. Precious Metals (Değerli Metaller) isimli etkinlik oyunculara MC Pain Master Collection da dahil olmak üzere toplayabilecekleri parlak yeni kozmetik eşyalar sunuyor. Oyuncular doğrudan BATTLEMODE veya Hikâye modunu oynayarak ya da haftalık görevleri tamamlayarak etkinlikte ilerlemek için XP’lerini kazanmaya başlayabilir.

Tek Oyunculu Modda Oyun Keyfini Arttıran İyileştirmeler: Oyun çıktığından beri oyunculardan gelen geri bildirimlere kulak veriyoruz ve 1. Güncelleme ile birlikte en sık duyduğumuz bazı sorunları giderdik. Bu değişikliklerin arasında iblislerle ilgili eğitimlerin genişletilmesi, sualtındayken düşey düzlemde dash (atılma) özelliğini kullanabilme ve yüzerken alınan zehir hasarının azaltılması bulunuyor.

BATTLEMODE Güncellemeleri: BATTLEMODE deneyimini geliştirecek pek çok özellik ekledik;

  1. BATTLEMODE’da ölen oyuncular artık onları neyin öldürdüğünü gösteren bir ölüm raporu görebiliyor.
  2. Oyuna kendini adamış oyuncuların ön plana çıkması için prestij yıldızları artık oyuncu kartlarının altında görünüyor.
  3. Gecikme ve lag sorunları giderildi.
  4. Eğitimler artık BATTLEMODE’u ilk defa oynayan tüm oyunculara gösteriliyor.
  5. Azami seviyedeki oyuncular için Echelon Leveling özelliği.

Aşağıdan güncellemeyle ilgili video ve buradan güncellemenin sayfasına ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

DOOM Eternal - Update 1 Available Now

Önceki içerikLEGO Ninjago Oyunu Steam Üzerinde Ücretsiz
Sonraki içerikUbisoft, Kopya Oyun Gerekçesiyle Apple ve Google’a Dava Açtı

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin