Riot Games Yone, -Lekeli Kılıcın Soyu- hakkında bir video yayımladı. Yetenekleri de açıklanan Yone’nin kısa bir süre içinde vadiye inmesi bekleniyor.

Riot Games geçtiğimiz haftalar içinde bizlere Lillia’dan sonra gelecek şampiyonu Yone olarak açıklamıştı. Yasuo’nun hikayesine göre Yone, Yasuo’nun abisi.

Yone hakkında en çok merak edilen nokta ise yetenekleri oldu. Bir çok League Of Legends oyuncusunun kafasında Yone acaba hangi yeteneklere sahip olacak,  Yasuo’ya benzeyecek mi soruları vardı. Bu açıklamaya cevap olarak ise League Of Legends YouTube kanalından ise Lekeli Kılıcın Soyu adlı bir video yayımladı.

Lekeli Kılıcın Soyu | Ruh Çiçeği 2020 Video Öyküsü - League of Legends

Yone’nin yetenekleri neler ?

Pasif Yetenek: Yone iki kılıcıyla birlikte, ikinci saldırıdan sonra rakiplerine daha çok büyü hasarı verir. Kritik vuruş şansı artar ama büyü hasarı kadar hasar vermez.

Ölümcül Çelik (Q): Yasuo’nun rüzgarı gibi değil de daha çok rüzgarın gücünden esinlenerek rakiplerine doğru atılır ve onları havaya savurur.

Tayfbiçen (W): Yone bu yeteneğinde ise yalnızca azakana kılıcını kullanır ve geniş darbesiyle rakiplerine isabet ettiği zaman büyü hasarı verir ve bir kalkan kazanır.

Özgür Ruh (E): Yone E yeteneği ile bir ruh bırakır ve kısa bir süre içinde ruhlar aleminde hareket edebiliyor.

Mühürlü Kader (R): Yone önündeki tüm düşmanlara saldırarak, onları havaya kaldırır.

Yone Ability Reveal | New Champion

 

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin