REKLAMmonsters reloaded advertisement

G2 vs Team Liquid

Günün ilk maçında Avrupa temsilcisi G2 ile Kuzey Amerika temsilcisi Team Liquid karşı karşıya geldi. Sürpriz bir sonuçla Team Liquid bu maçta kazanan taraf oldu. Team Liquid bu galibiyet ile gruplara tutunmayı başardı.

G2 Esports ( G2 ) vs Team Liquid ( TL ) Maç Özeti | Worlds 2020 Grup Aşaması 4. Gün

Suning vs Machi Esports

Günün ikinci maçında LPL 3. olarak bitiren Çin temsilcisi Suning ile PCS 1. olarak bitiren Tayvan temsilcisi Machi Esports arasında oynandı. Maçta favori olarak gösterilen Suning çok zorlanmadan maçı kazanmayı başardı.

Suning ( SN ) vs Machi Esports ( MCX ) Maç Özeti | Worlds 2020 Grup Aşaması 4. Gün

DRX vs FlyQuest

Günün üçüncü maçında LCK 2. olarak bitiren Kore temsilcisi DRX ile LCS 2. olarak bitiren Kuzey Amerika temsilcisi FlyQuest arasında oynandı. 30 dakika süren maçta favori olan DRX’ in galibiyeti ile sonuçlandı.

DRX vs FlyQuest ( FLY ) Maç Özeti | Worlds 2020 Grup Aşaması 4. Gün

Top Esports vs Unicorn Of Love

Günün dördüncü maçında LPL 1. olarak bitiren ve turnuvanın favori takımı olarak görünen Çin temsilcisi Top Esports ile CIS 1. olarak bitiren Rusya temsilcisi Unicorn Of Love karşı karşıya geldi. Karşılaşma genel olarak Top Esports hakimiyetinde sonuçlandı. Turnuvada favori görünen Top Esport bu galibiyet ile grupta 3/3 yapmayı başardı.

Top Esports ( TES ) vs Unicorns of Love ( UOL ) Maç Özeti | Worlds 2020 Grup Aşaması 4. Gün

Fnatic vs Gen.G

Günün beşinci karşılaşmasında LEC 2. olarak bitiren Avrupa temsilcisi Fnatic ile LCK 3. olarak bitiren Kore temsilcisi Gen.G karşı karşıya geldi. Fnatic’ in sürpriz galibiyeti ile sonuçlanan maç sonrasında Fnatic – Gen.G – LGD Gaming aynı puanlar ile grupta birinciliği paylaştı.

Fnatic ( FNC ) vs Gen.G ( GEN ) Maç Özeti | Worlds 2020 Grup Aşaması 4. Gün

TSM vs LGD Gaming

Günün son karşılaşmasında LCS 1. olarak bitiren Kuzey Amerika temsilcisi TSM ile LPL 4. olarak bitiren Çin temsilcisi LGD karşı karşıya geldi. Çin temsilci LGD Gaming’ in galibiyeti ile sonuçlanan maçtan sonra TSM’ in Worlds rüyasının sonlarına geldiğini belli etti.

TSM vs LGD Gaming ( LGD ) Maç Özeti | Worlds 2020 Grup Aşaması 4. Gün

 

 

 

Önceki içerikValorant Yeni Haritası İcebox’u Açıkladı
Sonraki içerikVALORANT Skye Yetenekleri Sızdırıldı!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin