REKLAMmonsters reloaded advertisement

Valorant 3. Kısımda yeni haritayı duyuran Riot Games, aynı zamanda yeni bir ajanı da duyurdu. Skye! Skye’nin çıkışı ile birlikte Skye yetenekleri de sızdırıldı.

Valorant’a yeni eklenecek olan Skye’nin rolü gözcü olacak. Sova’nın biraz daha gelişmiş versiyonu gibi görünen Skye, yetenekleri ile rakipleri açığa çıkartabilecek. Riot Games yeni ajan Skye hakkında sadece kurt detayını vermiş olsa da, yabancı kaynaklar Skye’ye ait tüm yetenekleri ve oynanışı paylaşmış durumda.

VALORANT Skye Yetenekleri:

Skye Temel Yeteneği: Etki alanı iyileştirmesi, sadece takım arkadaşlarını iyileştirir kendisini iyileştirmez.

 

Skye Temel Yeteneği: Skye’e kurdunu kuşanır ve onu bir avcı olarak gönderir. Kontrol ederken ateş tuşu ile patlattığınızda direk olarak rakibe hasar verir.

Skye İmza Yeteneği: Uzaktan kontrol edilen bir Wolf Drone gönderir. Wolf Drone ateş tuşuna basılı olarak nişangah ile yönlendirilir ve aktifleştirildiğinde flaşa dönüşerek etrafı kör eder.

Skye Ulti Yeteneği: Skye 3 adet arayıcı tohum edinir. Bu 3 tohumu göndererek yakında ki düşmanları aramaya başlar. Eğer tohumlar rakibe ulaşırsa, rakibin yakınında ki yerleri gösterir.

VALORANT Skye yeteneklerinin türkçe açıklamalarını okuduysanız, aşağıda ki videodan yeteneklerin nasıl kullanıldığını görebilirsiniz.

Valorant Skye Abilities Showcase (New Agent)

Skye oyuna gözcü olarak ekleniyor ve tam olarak görevini yapacak gibi duruyor. Hem kuşları, hem de kurdu sayesinde düellocu ajanlara görüş ve flaş sağlayarak, rakibe sıkıntı verecekmiş gibi duruyor.

Yetenekleri çok kısa Sova ile karşılaştırmamız gerekirse, Skye’nin E yeteneği Sova’nın Drone yeteneğinden bir tık üstün durumda. Sova’nın Drone’u rakibin yerini gösterirken, Skype hem rakip hakkında görüş alıp hem de rakibi kör edebilecek. Sova’nın oku sadece düşmanın yerini gösterirken, Skye kurdu ile birlikte hem rakibi bulup hem de ona hasar verebilecek. Ultisi Sova kadar uzun menzilli olmasa da bölge girişlerinde atıldığında rakipleri cidden zora sokacak cinsten. Yani ultisi dahil tüm yeteneklere sahip bir Skye, doğru taktikle oynandığında takımına bir roundu çok rahat kazandırabilecek gibi görünüyor.

VALORANT Skye oyuna ne zaman ekleniyor?

Skye Valorant’a 3. kısımda gelmeyecek. Skye VALORANT’a 3. kısım çıkışından 2 hafta sonra yani oyuna 1 yama sonra eklenecek.

VALORANT Skye yeteneklerinin türkçe açıklaması tarafımızca yapılmıştır ve resmi Riot Games çevirisi değildir. Riot Games Türkiye tarafından türkçe yetenekler yayınlandığında yazı güncellenecektir.

İlginizi Çekebilir: Valorant Yeni Haritası İcebox’u Açıkladı

Önceki içerikLeague of Legends Worlds 2020 Grup Aşaması 4. Gün Sonuçları
Sonraki içerikOverwatch Ligi 2020 Büyük Finalleri Başlıyor!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin