REKLAMmonsters reloaded advertisement

Riot Games’in geliştiricisi ve yayıncısı olduğu League of Legends: Wild Rift oyununun kapalı beta dönemi başladı. Riot Games, oyuncuları ve içerik üreticilerini Wild Rift’in geleceğini şekillendirmeye etmeye davet ediyor.

Riot Games’in geliştiricisi ve yayıncısı olduğu League of Legends: Wild Rift oyununun kapalı beta dönemi başladı. Riot Games, oyuncuları ve içerik üreticilerini Wild Rift’in geleceğini şekillendirmeye etmeye davet ediyor.

Riot Games’in geliştiricisi ve yayıncısı olduğu League of Legends: Wild Rift oyununun kapalı beta dönemi dün gece TR saati ile 02.00’da başladı. Android testi genişletilerek Güneydoğu Asya’nın bazı bölgelerindeki oyunculara da sunulan Wild Rift’in önümüzdeki aylarda daha fazla ülkede çıkması planlanıyor. Daha fazla oyuncu, şampiyon ve özellik eklenecek olan Wild Rift, dünyanın dört bir yanındaki oyun severler tarafından büyük heyecanla bekleniyor.

Wild Rift Ekibi, full lansmandan önce oyun geliştirmeleri için geribildirimler almayı umduğu bu süreçte yeni özellikler geliştirerek hem hataları gidermeye hem de oyuncuların talep ettiği iyileştirmeleri hayata geçirmeye devam edecek.

 

 

6 Yeni Şampiyon, Kozmetik İçerikler ve Çok Daha Fazla Yenilik Oyuncuları Bekliyor

League of Legends: Wild Rift Kapalı Betası, bu yılın önceki aylarında gerçekleşen alfa testinden farklı olarak birkaç yenilik içeriyor:

ALTI YENİ ŞAMPİYON: Runeterra’nın geniş dünyasından gelen altı yeni şampiyon Vadi’ye iniyor. Kapalı betanın başlangıcından itibaren kazanılabilecek veya alınabilecek şampiyonlarsa şöyle: Amumu, Dr. Mundo, Jarvan IV, Sona, Singed ve Varus.

  • KOZMETİK İÇERİKLER: Testler boyunca ilk defa kostümler ve diğer kozmetik içerikler alınabilecek (Wild Rift’in satın alınan alışveriş birimi Vahşi Çekirdekler kullanılarak). Aralarında kostümler, ifadeler ve dönüşlerin yanı sıra şampiyon pozları, oyun içi amblemler ve rakibinizi saf dışı bıraktığınızda hava atmanızı sağlayan süslerin de bulunduğu 300’e yakın yeni içerik oyuncuları bekliyor.

  • iOS TESTİ: Oyuncular Wild Rift internet sitesinden kaydolarak kapalı betayla birlikte gerçekleştirilecek ufak iOS testine katılma şansı yakalayabilecek.
  • DERECELİ: Wild Rift’in dereceli sistemi, yeni aşama Zümrüt’le birlikte çıkıyor. Dereceli, arkadaşlarla birlikte oynamanın rekabetçi ve eğlenceli bir yolunu ve üst aşamalarda oyuncuların skor tablolarının en üstüne ulaşmak için kullanabileceği Zafer Puanı sistemini (LoL PC’nin Lig Puanı sistemine benzer) sunuyor.

 

  • KAMERA VE KONTROLLER: Oyun içi kamera ve kontrol seçenekleri önemli ölçüde iyileştirildi. Artık oyuncular yarı kilitli kameradan, ekran içi mini kameralardan, mini harita hareketinden ve özel düğme düzenlerinden faydalanarak oyunu istedikleri şekilde oynayabilecek.
Önceki içerikPUBG Mobile Royal Pass 15. Sezon Başladı
Sonraki içerikEpic Games 2 Muhteşem Oyunu Bedava Veriyor!
Bedirhan Avcı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin