Ücretsiz olarak verdiği oyunlar ile adından sıkça söz ettiren Epic Games an itibariyle yeni bir bomba patlatmış durumda.

Oyuncular arasında en popüler oyun dağıtıcılarından biri olan Epic Games, Watch Dogs 2 ve Football Manager 2020‘yi ücretsiz bir şekilde oyunculara sundu.

Watch Dogs 2

Oyunu buradan ücretsiz bir şekilde Epic Games kütüphanenize ekleyebilirsiniz!

Watch Dogs 2, ilk oyundan sonrasını konu alıyor. Aiden Pearce’ın yaptıkları birçok genç zihne yerleşmiş ve idealist hackerlerBlume ve onun nihai icadı ctOS’a karşı savaş açarlar. İşte biz de bu genç idealistlerden birini, Marcus Hallowey’i canlandırıyoruz.

ctOS akıllı şehir sistemi ilk olarak Chicago’da denenir. Şehrin tüm iletişimi, tüm verileri bir yapay zeka tarafından yönetilir. Nesnelerin İnterneti diyebileceğimiz bu teknoloji sayesinde her şey tek bir merkez üzerinden yönetilebilmektedir. Aiden ise sisteme sızan ilk kişidir ve bu sayede ctOS’un bağlı olduğu tüm sistemler üzerinde hakimiyet elde eder.

Blume, ctOS’un nerede olduğu bulmaya çalışır. Veri ağı yeterince aktif değildir. Sistem henüz, herkesi gözlemeyi başaramamaktadır. Bu yüzden ctOS 2.0 hazırlanır. İkinci versiyonun en büyük farkı, neredeyse Matrix’e benzer bir veri ağı oluşturması olur. Elektrik sistemi olan her şey, akıllı telefonlar, arabalar, oyuncaklar ctOS’a veri konusunda yardımcı olur. Artık kişisel hak ve özgürlükler tamamen sınırlıdır. İnsanlar görünmez duvarların arasında yaşamaya başlarlar.
Kaynak: shiftdelete.net

Football Manager 2020

Oyunu buradan ücretsiz bir şekilde Epic Games kütüphanenize ekleyebilirsiniz!

Ülkemizde en çok takip edilen spor dalı olan futbol, uzun yıllar içerisinde Türkiye’ye has bir kültür oluşturmayı başardı. Hiç alakası olmayanın bile büyük derbi maçlarından haberdar olduğu futbol, bu denli bir büyüklüğe ulaştığından ülkemizin oyuncuları da futbol oyunlarına özel bir sevgi besliyor.

FIFA ve PES serisinin yanı sıra futbolun kökleriyle ilgilenen ve bu sporun akıl oyunlarına kafa yoran oyuncular her sene hiç sektirmeden Football Manager serisinin yeni oyununu kütüphanelerine ekliyor. Şimdi ise Epic Games önderliğinde bu muhteşem oyuna ücretsiz sahip olabiliyoruz!

İlgili linklere gittikten sonra Epic Games hesabınızla oturum açın. Daha sonra oyunların altında yer alan “Place Order” yani Sipariş Ver kısmına tıklayarak oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz. İyi eğlenceler.

          

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Rocket League Ücretsiz Oluyor!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin