REKLAMmonsters reloaded advertisement

Valorant ile Amazon Prime Gaming iş birliği sonucunda Valorant oyuncularının alabileceği hediyeler dağıtılacak.

Valorant Prime Gaming

Valorant, Valorant Prime Gaming adı altında başlattığı etkinlik ile oyunculara bedava hediyeler dağıtıyor. Bu hediyelerin dağıtımına 18 Eylül tarihinden itibaren başlayacak. 18 Eylül tarihinde Valorant oyunu içerisinde Güzel Vuruş Silah Uğuru dağıtılmasıyla birlikte başlayacak.

Valorant Prime Gaming Hediyesi Nasıl Alınır?

Valorant içerisinde bedava hediyelere sahip olabilmek için neler yapmamız gerekiyor ? Öncelikle Amazon Prime Gaming’ten bir hesap oluşturmamız gerekmekte. Aşağıda verdiğimiz link üzerinden Amazon Prime Gaming hesabı oluşturuyoruz.

Amazon Prime Gaming

Amazon Prime Gaming hesabını oluşturduktan sonra 30 günlük deneme hesabına geçiş yapmamız gerekiyor. Bunun için hesabınıza telefon numaranızı onaylatmanız gerekmekte. Telefon numarası giriş ekranında telefon numaranızı girdikten sonra gelen kodu onayladıktan sonra hesabımız oluşturuluyor.

Karşınıza gelen ”30 Günlük ücretsiz denemenizi başlatın” ekranında, kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekmekte. Kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra ilk ay ücretsiz olduğu için tarafınızdan bir kesinti gerçekleşmiyecek. Bunun sayesinde Valorant’ın vermiş olduğu bedava hediyeleri oyun hesabınızı, Amazon Prime Gaming hesabınıza bağlayarak alabilirsiniz.

Riot Games VALORANT Hesabı ile Prime Gaming Hesabı Nasıl Birbirine Bağlanır?

Twitch hesabınızda ayarlar sekmesinde bağlantılar seçeneğine gidin. Buradan sırası farketmeksizin twitch hesabınızı Prime Gaming ve Riot Games hesabınıza bağla diyerek birbirine bağlayın. Bağla seçeneğine tıkladığınız da her ikisi içinde hesap girme sayfası açılacak ve bu yerlere hesap bilgilerinizi girerek kolayca twitch hesabınızı her iki hesapla da bağlamış olacaksınız.

Tüm hesapları birbirine bağladıktan sonra gaming.amazon.com adresine giderek oyunlar ve ganimet sekmesine giderek Prime Gaming’in sunmuş olduğu hediyeleri kolayca alabilirsiniz. Oyun hesaplarınız Prime Gaming ile bağlantılı olduğu için hediyeler otomatik olarak oyun hesaplarınıza eklenecektir.

Bundan sonra tek yapmanız gereken oyun hesabınıza giriş yaparak, hediyenizi aktif edip kullanmanız!

Önceki içerikEpic Games 2 Muhteşem Oyunu Bedava Veriyor!
Sonraki içerikwoxic, 1 Milyon 365 Bin Dolar’a Cloud9 Takımına Transfer Oldu
Bedirhan Avcı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin