Riot Games 10.15 yamasında tamamen ruh çiçeği üzerine çalışmış durumda. Lillia’nın ise vadiye ineceğini de açıkladılar. Swaine’e ise güncelleme gelmiş. Swain’in yeteneklerini daha sık kullanabileceksiniz. Bunun yanı sıra büyük bir menzile sahip olacak.

Koridorda daha verimli olması için ise koridor çeşitliliğine gidilmiş. Shen ve Lee Sin gibi şampiyonları yeniden profesyonel bir düzeyde potaya sokmaya çalıştılar. Nişancı olarak Caitlyn, Orman olarak Gragas ise bunlardan bazıları.

Bu düzenlemelerden sonra ise sıra geldi ses efektlerine. Riot Games birkaç şampiyona ses düzeltmesi ve görsel değişikliklerde getiriyor.

10.15 yaması ise şu şekilde

Ruh Çiçeği Thresh, Ruh Çiçeği Vayne, Ruh Çiçeği Yasuo, Ruh Çiçeği Lillia, Ruh Çiçeği Teemo ve Ruh Çiçeği Teemo Prestij Serisi 22 Temmuz 2020 tarihinde çıkıyor.

Esnek Dereceli`de Neler Değişti

Clash’in ve 5 kişilik kısıtlamasız derece sisteminin gelişiyle birlikte, oyuncular bu seferde aynı mantığı dereceli esnek kısmında da beklediler. Bu yamadan sonra ise artık hangi rank olursanız olun sizden kat kat yüksek bir rankla maça girebileceksiniz.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin