eFootball Puanı Programı nedir?

PES 2021’e yeni eklenecek olan eFootball Puanı Programı, para birimi olarak eFootball Puanı’nı kullanacak. PES 2021’i hangi platformda oynarsanız oynayın eFootball Puanı kazanabileceksiniz. Bu sistem sonraki PES serilerinde de kullanılmaya devam edecek.

efootball-share

REKLAMmonsters reloaded advertisement

Desteklenen Platformlar

-eFootball PES 2021 Season Update (PS4, Xbox One, Steam)

-eFootball PES 2021 (IOS, Android)

Nasıl eFootball Puanı Kazanılır?

eFootball Puanlarını PC ve oyun konsollarında PES 2021’in içindeki myClub, Ana Lig, Efsane Ol ve benzeri tüm oyun modlarından, mobil cihazlarda ise PES 2021 Mobile’da bulunan herhangi bir oyun modundan kazanabilrsiniz.Modlara göre puan kazanmanın zorlukları ve diğer ayrıntılar KONAMI tarafından henüz açıklanmadı.

eFootball Puanları Nasıl Kullanılır?

eFootball Puanlarını kullanabilmeniz için öncelikle bir KONAMI ID hesabınız olması gerekiyor.Bu linkten KONAMI ID hesabı oluşturabilirsiniz.

KONAMI ID hesabınız ile kullandığınız oyun platformunun hesabını birleştirerek eFootball Puanlarını kullanmaya başlayabilirsiniz. KONAMI ID hesabınız ile her platformda sadece bir oyun hesabına bağlanabilirsiniz.

Örneğin; KONAMI ID hesabınızı aynı anda Android telefonunuza ve oyun konsolunuza bağlayabilirsiniz.Ancak oyun konsolunuzda bulunan ikinci oyun hesabına bağlayamazsınız.

 

KONAMI ID sistemine bağlanarak kazandığınız puanları biriktirip, istediğiniz platformda harcayabileceksiniz. Puanların son kullanma tarihi, puanları Gelen Kutunuzdan aldıktan altı ay sonra sona erecek.

Konami’nin yeni ödül sistemi, 7 Aralık 2020 tarihinde devreye girecek.

Ayrıntılı bilgi için şu linke göz atabilirsiniz.

Önceki içerikBolulu, Papara SuperMassive Takımından Ayrıldı
Sonraki içerikİntel Yüksek Performanslı Bilgi İşleme Platformuna Yeni Destek Sunuyor

1 Yorum

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin