IO Interactive tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan aksiyon gizlilik oyunu Hitman 3, 20 Ocak 2021 tarihinde piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

Hitman serisinin üçlemesindeki son oyununda bir kez daha suikastler düzenlemeye hazır mısınız? Birbirinden farklı seçimler yapabileceğiniz ve bir çok seçim olduğu için yeniden oynamak bile isteyeceğiniz oyun, size oldukça uzun bir süre ve sürükleyicilik sunmayı vadediyor. Bunun yanında birinci ve ikinci oyundaki ilerlemenizi Hitman 3’e aktarabileceksiniz.

Hitman 3, yeni nesil ve eski nesil konsollarda, bir diğer yandan Google Stadia ve Epic Games Store aracılığıyla PC platformunda çıkışını gerçekleştirecek. Epic Games Store üzerinde satışa sunulacak oyunun standart sürümü 260 TL, Deluxe Edition sürümü ise 390 TL fiyatına sahip olacak. Oyunu ön sipariş ile veya çıktıktan 10 gün içerisinde alırsanız , Hitman 1 GOTY Access Pass DLC sahibi olacaksınız.

Oyunun yayınlanan çıkış videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz. Fakat videoyu yaş kısıtlamasından dolayı sadece YouTube üzerinden izleyebiliyorsunuz.

Hitman 3 - Official Launch Trailer

Oyunun Epic Games Storedaki sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca oyunun daha önce yayınlanan ilk 5 dakikalık oynanış videosuna da bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin