Geçtiğimiz günlerde siz değerli takipçilerimizle bol bol Hitman 3 haberleri paylaşmıştık. Serinin hayranları oyunun çıkışını dört gözle beklerken Hitman 3, nihayet çıkışını gerçekleştirdi. Hatta IO Interactive, takipçilerine serinin en iyi çıkışını gerçekleştiren dijital oyunun bu oyun olduğunu duyurdu.

Çıkışından sonra serinin en fazla satış yapan oyun olduğu da açıklandı. Oyun, yeni nesil konsollar, eski nesil konsollar, PC ve Stadia platformları için çıkışını 20 Ocak tarihinde gerçekleştirdi. Oyunun PlayStation Store üstünde PS5 için 499 TL PS4 için ise 307 TL fiyat etiketi bulunuyor. XBox ve PC tarafında ise fiyat etiketi 260 TL olarak belirlenmiş. Oyunu PC platformunda Epic Games Store üstünden satın alabileceğinizi belirtmekte fayda var.

Oyun, çıkışından sonra gayet iyi puanlar aldı. Özellikle IGN, GameSpot gibi sitelerde puanı 85 ve 90 arasında sürekli değişiyor. Oyunun çıkışından itibaren aldığı puanların sürekli değişebileceğini belirtelim. Oyunun Metacritic puanı ise 88 olmuş durumda.

Oyunu almadan önce daha fazla fikir edinmek istiyorsanız diğer haberlerimize göz atabilirsiniz.

Resmi Çıkış Fragmanı

İlk Beş Dakika Oynanış Videosu

Diğer haberlerimizde görüşmek üzere!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin