HECTOz, Copenhagen Flames'e katıldı
HECTOz, Copenhagen Flames'e katıldı

Copenhagen Flames, 22 yaşındaki Danimarkalı oyuncu Hector “HECTOz” Jensen’in 5. oyuncu olarak CS:GO takımına dahil edildiğini açıkladı.

22 Mayıs’ta Copenhagen Flames, kendi açıklamalarına göre rekor bir miktar ile  Asger “farlig” Jensen’ı, Godsent takımına satmıştı. Bu satışın ardından Godsent takımının oyuncusu Maikelele, yedeğe çekildi ve Godsent takımında küçük bir kriz yaşandı. 22 Mayıs tarihinden beri Copenhagen Flames, takıma dahil edecekleri yeni oyuncu için arayıştaydı.

Başlangıçta organizasyon uluslararası Awp oyuncularına göz dikti ancak takım ve yönetim, Danimarkalı bir oyuncuyu takıma dahil etmekte karar kıldı. Bu arayışların sonunda, 22 yaşındaki Hector “HECTOz” Jensen, Copenhagen Flames’e 5. ve AWP oyuncusu olarak katıldı.

1.09 k/d oranına sahip olan Hector, kariyeri boyunca önemli bir şampiyonluk yaşamadı. Şimdi Copenhagen Flames ile yeni başarılara aç olan Hector’un nasıl bir performans göstereceğini kısa bir süre içerisinde göreceğiz. 4 Haziran tarihinde Home Sweet Home Cup 7’ye katılacak olan Danimarkalılar, C grubunda forZe, OG ve Secret ile mücadele edecek.

Takım kadrosu

DenmarkRasmus HooXi Nielsen

DenmarkMagnus Nodios Olsen

DenmarkIsmail refrezh Ali

DenmarkJonas Queenix Dideriksen

DenmarkHector HECTOz Jensen

NorwayMorten zEVES Vollan (koç)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Natus Vincere, Dünya Sıralamasında 1. Sıraya Yükseldi

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin