Merhabalar yeni bir GTA 5 rehber yazımıza hoş geldiniz. Geçtiğimiz günlerde ilk sayısını yayınladığımız SSS rehberine buradan ulaşabilirsiniz. Vakit kaybetmeden yeni sorularımıza geçelim;

1-Gerçekten çok fazla hileci var mı? Görev, soygun, playlist yaparken bana bir şey yapabilirler mi ?
Bedava olana kadar hileciler bir miktar azalmıştı. Fakat bedava olduktan sonra tekrardan hileci sayısı arttı. Sizin ise yapabileceğiniz tek şey sunucuda hile olanları rapor etmeniz. ESC-ONLINE-PLAYERS yolunu takip edin ardından raporlamak istediğiniz oyuncunun üstüne gelip rapor edin. Ayrıca siz arkadaşlarınızla soygun veya görev yaparken size dokunamazlar.

2-FiveM nedir ?
FiveM, Gta 5’ten ayrı bir platformdur. FiveM’de genelde “roleplay” yani rol yapma sunucuları bulunur. Sadece “roleplay” sunucuları olmasa da oynayanların çoğu bu amaç için oynar. Gerçek marka arabalar, meslek sahibi olabilme gibi özellikler bu sunucularda mevcuttur.

3-Sürekli hata alıyorum, sunucular mı kapalı ?
Sunucuların kapalı olup olmadığını https://support.rockstargames.com/servicestatus sitesinden öğrenebilirsiniz.

4-Oyunda nasıl rank kasabilirim ?
Arkadaşlarınızla beraber playlist yaparsanız iyi Rank Puanı kazanırsınız. Üstelik her hafta değişen 2 katı Rank Puanı veren oyun modlarını da katarsanız hem eğlenebilir, hem de rank kasabilirsiniz.

5-Nasıl Playlist kurabilirim ?
Öncelikle Rockstar Games Social Club sitesine girin. Games-GtaV-Online-Playlists yolunu takip edin. Ardından arama kısmına ne istiyorsanız türüne göre aratıp oyuna ekleyin.

6-Hikaye Modu için %100 save dosyası yükledim. Online için sorun olur mu ?
Hayır ne %100 save ne de hikaye modunda para hilesi yapmak Online’da ban yemenize sebep olmaz.

7-Oyunun en hızlı arabası hangisi ?
Oyunda “Ocelot Pariah, Deveste Eight, Benefactor Krieger, Progen Emerus, Pfister 811” en hızlı arabalar olarak kabul edilir.

İlginizi Çekebilir: GTA 5 ONLINE Sıkça Sorulan Sorular #1

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin