Bizimle bağlantı kur

Oyun

Glen Schofield Yeni Bir Oyun Stüdyosu İçin PUBG Corp’a Katıldı

Popüler oyun PlayerUnknown’s Battelgrounds‘un geliştiricisi PUBG Corporation, yeni bir oyun stüdyosu kurduğunu PUBG Twitter hesabından bir video paylaşımıyla açıkladı. Kaliforniya’da kurulacak olan yeni stüdyonun ismi Striking Distance olacak ve projeye, Sledgehammer Games‘ın kurucularından olan endüstrinin efsanesi Glen Schofield, CEO olarak katılacak. Glen Schofield, videoda oyunculara gelişmeleri bildirirken aynı zamanda stüdyoya katılmak isteyen potansiyel çalışanlara da ulaşmaya çalışıyordu.

Schofield yakın geçmişte, 2017 yılında, Call of Duty: WWII‘un yapım ve yönetiminde görev almıştı. Bunun öncesinde Call of Duty: Modern Warfare 3 ve Call of Duty: Advanced Warfare‘da benzer bir rol üstlenmişti. Kendisi aynı zamanda Dead Space‘in yapılışına ve geliştirilmesine öncülük etmişti.

Yeni bir stüdyonun eklenecek olması PUBG Corporation’da değişim ve genişlemeye sebep olacak.

Schofield’ın videoda söylemiş olduğu “PUBG evrenini keşfetme özgürlüğü beni olasılıklar hakkında heyecanlandırdı bunları Battle Royal’in çok daha üzerinde görüyoruz.” sözleri dikkat çekti ve herkeste büyük bir beklenti oluşturdu.

PUBG Corporation’ın CEO’su, C.H. Kim ise konu hakkında “Gelişim ve hizmet portföyümüz Glen Schofield ve Striking Distance ile genişleyip, çeşitlendikçe bu vizyon bizi sonraki seviyeye taşıyacak” dedi ve ekledi “Glen’in şirkete katılması konusunda çok heyecanlıyız, onun liderlik ve sınırsız yaratıcılık konusundaki benzersiz harmanı harika bir sinerji oluşturmamıza yardımcı olacak.”

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

basede gamer

Yorum Yap

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Oyun