CS:GO’nun ikonik oyuncularından birisi olan Christopher “GeT_RiGhT” Alesund, Twitter üzerinden CS:GO’ya veda edeceğinin sinyallerini verdi.

Bu önümüzdeki günler için bırakacağım son mesaj. Beni “sevseniz” de benden “nefret” etseniz de ne olursa olsun her durumda hepinizi hâlâ seviyorum. Her zaman her koşulda hepinizi seveceğim.

NiP, Berlin’de düzenlenen StarLadder Berlin Major 2019 turnuvasında 3’te 0 yaparak turnuvaya veda etti. Bu veda bir çok eski CS:GO izleyicisini üzse de asıl veda turnuvadan sonra NiP takımında yaşanacak.

ESL One Cologne 2019 turnuvasında major turnuvasından sonra veda edeceğinin sinyallerini veren GeT_RiGhT, bugün Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlar ile major turnuvasının sona ermesiyle birlikte NiP ve CS:GO’ya veda edeceğinin sinyallerini verdi.

CS:GO’yu sevdiğini ve gereken şeyleri her zaman yapacağını söyleyen GeT_RiGhT, önümüzdeki günlerde gerçekleşecek şey için son bir mesaj bıraktığını açıkladı. Bu oyunun ikonik ismi olan GeT_RiGhT’ın vedası bir çok espor sever için üzücü bir durum. Umut ediyoruz ki GeT_RiGhT, esporu bırakmaz ve espora farklı pozisyonlarda devam eder.

Öte yandan Natus Vincere takımında forma giyen Zeus’un da bu yıl içerisinde CS:GO’yu bırakması bekleniyor.

 

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin