Bizimle bağlantı kur

Espor

Garena Free Fire İzleyici Rekorları Kırıyor

111dots Studio’nun geliştirip mobil olarak piyasaya sürdüğü Garena Free Fire izleyici rekorları kırıyor. Youtube üzerinden anlık olarak 635 bin kişi tarafından izlenme sağladı.

Google şirketinin Youtube Gaming ve Gaming Pantership başkanı açıkladı.

Ryan “Fwiz” Wyatt yaptığı açıklamalarda izlenme ve partnerlik istatistiklerini açıkladığında “Garena Free Fire” isimli mobil oyunun görüntülenme istatistiklerinin başarısını gözler önüne serdi.

Garena Free Fire Nedir?

Andorid ve İos cihazlar için 111dots Studio‘nun geliştirdiği ve Garena International I Private Limited tarafından yayınlanan, battle royal (hayatta kalma) odaklı oyun. Her oyunun alışıla gelen sürelerin yanı sıra 10 dakika kadar sürdüğü oyun yapısına sahip.

Ryan Wyatt twitter adresinde paylaşımda bulundu.

”635K eşzamanlı canlı izleyici YouTube’da bir Garena Free Fire turnuvasını izliyor. Bu bir mobil oyun FYI” başlılıklı gönderisini resmi 350 bin takipçili twitter’inda paylaştı. İşte o paylaşım;

 

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra sahibi olduğu Cavalries Esports'da head coach olarak görev alıyor.

Yorum Yap

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Espor