Bizimle bağlantı kur

Espor

Galatasaray Espor’da Maaş Krizi!

Ülkemizin köklü klüplerinden Galatasaray’ın bünyesinde bulunan ve Espor kolunda faaliyet gösteren Galatasaray Espor’da maaş krizi yaşanıyor.

Geçtiğimiz sezon Galatasaray Espor League of Legends takımının üst koridor oyuncusu Emircan “Hioss” Acar’ın twitter’dan yapmış olduğu duyuru ile maaşını alamadığını iddia ediyor. Oyuncu 2 ay süresince avukatı aracılığı ile maaşı hakkında Galatasaray’a mail gönderdiğini, ancak cevap alamadığını iddia etmiş.

Genelde oyuncular sosyal medya hesaplarından duyuru yapmadan önce normal yolları denemeyi tercih ederler. Hioss’un aslında maaşın yatmadığına değil, Galatasaray Espor tarafından herhangi bir cevap alamadığına sinirlendiğini düşünüyoruz. Şayet Galatasaray Espor oyuncuya herhangi bir geri dönüş yapsaydı, durumun bu noktaya gelmeyeceği aşikar.

Hioss ve Galatasaray arasında neler yaşandı veya yaşanacak bir fikrimiz yok. Ancak ne olursa olsun, oyuncunun emeğinin verilmesinden yanayız. Galatasaray Espor’dan henüz bir açıklama gelmedi. Geldiğinde sizler ile paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:

 VF Şampiyonluk Ligi 7. Hafta Sonuçları Ve Özetleri

Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch

● Steam Grubumuz ● Discord Sunucumuz ● Kayıt Ol

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

Yorum Yap

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Espor