Geçtiğimiz hafta Beşiktaş Esports‘a Hearthstone ve League of Legends: Team Fight Tactics (Taktik Savaşları) oyuncusu olarak transfer olan WESG 2017’nin şampiyonu ve Türkiye’nin en başarılı espor oyuncularından birisi olan Kaan “Fujitora” Çekli, başarılarını artırmaya durmaksızın devam ediyor.

22 Haziran’da Masters Qualifiers: Seoul 204’deki en iyi iki oyuncudan birisi olarak Güney Kore’nin başkenti Seul’da 16 Ağustos’ta oynanacak Tier 1 olarak sınıflandırılan Hearthstone turnuvası Masters Tour 2019 Seoul‘a katılmaya hak kazanmıştı.

Fujitora, aradan çok geçmeden, geçtiğimiz hafta sonu, elemelerde elde ettiği başarıyla Hearthstone Masters Tour’un bir sonraki turu olan Masters Tour 2019 Bucharest‘e katılmaya da hak kazandı. Yine Tier 1 sınıfında olan turnuva, 18 Ekim 2019’da Bükreş’te başlayacak ve iki gün sürecek. 250.000$ ödül havuzlu turnuvanın ödül havuzuna Masters Bundle satışlarından pay da eklenecek. Toplamda 500.000$ gibi bir ödül havuzuna ulaşacağı tahmin ediliyor ancak turnuva’da oynayan herkese küçük de olsa bir ödül verildiğinden turnuvanın birincilik ödülü Masters Tour 2019 Las Vegas‘daki gibi aşağı yukarı 100.000$ olacak.

Kendisine mücadele edeceği turnuvalarda başarılar diliyoruz!

 

Önceki içerikDota 2 The International 2019 Ödül Havuzu Gittikçe Artıyor
Sonraki içerikGLL Grand Slam : Pubg Classic’de zafer FaZe Clan’ın

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin