Bizimle bağlantı kur

Espor

Fujitora Hearthstone Masters Tour Bükreş’te Oynayacak

Geçtiğimiz hafta Beşiktaş Esports‘a Hearthstone ve League of Legends: Team Fight Tactics (Taktik Savaşları) oyuncusu olarak transfer olan WESG 2017’nin şampiyonu ve Türkiye’nin en başarılı espor oyuncularından birisi olan Kaan “Fujitora” Çekli, başarılarını artırmaya durmaksızın devam ediyor.

22 Haziran’da Masters Qualifiers: Seoul 204’deki en iyi iki oyuncudan birisi olarak Güney Kore’nin başkenti Seul’da 16 Ağustos’ta oynanacak Tier 1 olarak sınıflandırılan Hearthstone turnuvası Masters Tour 2019 Seoul‘a katılmaya hak kazanmıştı.

Fujitora, aradan çok geçmeden, geçtiğimiz hafta sonu, elemelerde elde ettiği başarıyla Hearthstone Masters Tour’un bir sonraki turu olan Masters Tour 2019 Bucharest‘e katılmaya da hak kazandı. Yine Tier 1 sınıfında olan turnuva, 18 Ekim 2019’da Bükreş’te başlayacak ve iki gün sürecek. 250.000$ ödül havuzlu turnuvanın ödül havuzuna Masters Bundle satışlarından pay da eklenecek. Toplamda 500.000$ gibi bir ödül havuzuna ulaşacağı tahmin ediliyor ancak turnuva’da oynayan herkese küçük de olsa bir ödül verildiğinden turnuvanın birincilik ödülü Masters Tour 2019 Las Vegas‘daki gibi aşağı yukarı 100.000$ olacak.

Kendisine mücadele edeceği turnuvalarda başarılar diliyoruz!

 

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

basede gamer

Yorum Yap

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Espor