Fnatic, dünya çapında 10 milyondan fazla kullanıcısı olan Crypto.com ile yaptığı 15 milyon dolar değerindeki 5 yıllık anlaşmayı resmen duyurdu.

fnatic

Son zamanlarda şahit olduğumuz e-spor organizasyonları ve kripto para değişim platformları arasında imzalanan anlaşmalara bir yenisi daha eklendi. Astralis, TSM, Na`Vi ve Virtus Pro gibi marka değeri yüksek çeşitli e-spor organizasyonları da kripto para değişim platformlarıyla ortaklıklar gerçekleştirmişlerdi. Fnatic’te bu trende ayak uydurarak Crypto.com ile bir ortaklık anlaşması imzaladı.

Anlaşmanın bir parçası olarak;

  • Crypto.com markası, Fnatic formalarının omuz kısmında yer alacak.
  • Crypto.com, oyun içi deneyimlerin ve fiziksel etkinliklerin de dahil olduğu her türlü programda Fnatic ile çalışacak.

E-spor dünyasındaki ilk kripto para girişimini gerçekleştirecek olan Crypto.com aynı zamanda da Fnatic’in ilk ”Global Cryptocurrency Partner”ı olacak. Crypto.com, Formula 1, İtalya Serie A, Montreal Canadiens ve Messi, Neymar, Mbappe gibi yıldızları bünyesinde bulunduran Paris Saint Germain gibi dünya çapında bilinen spor markaları ile de ortaklığını sürdürüyor.

Fnatic’in CEO’su Sam Mathews imzalanan bu anlaşma hakkında;

“Bu ortaklık, e-spor ve kripto para birimindeki küresel liderlerin çığır açan, uzun vadeli bir ortaklık için güçlerini birleştirdiğini görüyor” dedi. “Fnatic, dünyadaki en bağlantılı, ilgili ve destekleyici hayran kitlelerinden birine sahip ve Crypto.com ile yapılan bu dönüm noktası anlaşması, onların günlük ihtiyaçlarını daha fazla karşılamamızı sağlıyor. Kripto para ana ödeme yöntemi haline geldikçe, hayranlarımızın daha akıllı, daha sağlıklı ve geleceğe yönelik kripto para kararları almalarına yardımcı olmak için bundan daha iyi bir zaman olamaz.” diyerek sözlerini tamamladı.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin