Oyunun geliştirici firması olan Mediatonic, yaptığı bir duyuru ile Fall Guys oyununun 2021 yazında Nintendo Switch için çıkış yapacağını duyurdu. Bu haber özellikle Nintendo kullanıcılarını bir hayli sevindirmiş olmalı. Çünkü Fall Guys oyununun takipçi kitlesi azımsanamayacak kadar fazla. 2020 yılında Steam’de oldukça başarılı rekorlara imza atan Fall Guys, eş zamanlı oyuncu sayısında da uzun süre listenin başlarından inmemişti.

Tatlı karakterleri ve oynanışı ile oyuncuların gönlünde taht kuran oyun, size eğlenceli vakitler sunmayı başarıyor. Öyle ki oyunda bazı bölümler sizin yeteneğinize bağlıyken bazı bölümler de tamamen takımınıza bağlı oluyor. Parkurlardan düşmeden ilerlemeye çalışmanız, takım olarak yüksek skoru elde etmeye çalışmanız inanılmaz keyif veriyor. Ayrıca arkadaşlarınız da yanınızdaysa daha fazla keyif alıyorsunuz.

Şu an üçüncü sezonunun ortasında olan oyuna daha önce gelen güncellemeleri paylaşmıştık. Godzilla, Sonic kostümleri ve yeni seviye gibi yenilikler geçtiğimiz haftalarda güncelleme ile oyuna eklenmişti. Eminiz ki ilerleyen vakitte oyun böyle güncellemeler almaya devam edecek ve güncelliğini koruyacak. Parkurlarda görüşmek üzere!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin