Dünyanın en büyük sosyal platformlarından birisi olan Facebook yeni adını duyurdu. Şirket büyük bir vizyona sahip bir isim altında faaliyet göstermeye devam edecek. 28 Ekim’de Facebook, yeni adının daha çok oyuncuların çok bildiği bir kelime olan Meta olduğunu açıklandı.

Tom Warren’ın resmi Twitter hesabından yayınladığı gönderi:

Oyun dünyası için oldukça iyi bir refarans sağlayacağı düşünülüyor. Mark Zuckerberk, Facebook Gaming markalarına yatırım yapıp bir çok Twitch yayıncısını satın aldıktan sonra oyunculara hitap etmek için bir başka hamlesiyle bizlerle birlikte.

Mark Zuckerberg’in açıklaması :

“Bazı insanların bunun geleceğe odaklanmanın zamanı olmadığını söyleyeceğini biliyorum ve şu anda üzerinde çalışılması gereken önemli konular olduğunu kabul etmek istiyorum. “Her zaman olacak” dedi.
“Yani birçok insan için geleceğe odaklanmak için iyi bir zaman olacağından emin değilim. Ama aynı zamanda benim gibi hisseden bir çok kişinin olduğunu da biliyorum.”
Zuckerberg, “İnşa ettiğimiz şey için yaşıyoruz” diye ekledi. “Ve biz hata yaparken, öğrenmeye, inşa etmeye ve ilerlemeye devam ediyoruz.”

Mark Zuckerberg, Messenger çağrılarının da VR’a geleceğinin doğru olduğunu açıkladı. Yakın zamanda VR’da Messenger uygulamasını göreceğiz.

Önceki içerikFatih Yasin, ESA Esports TV Pro Talks’ta Açıklamalarda Bulundu
Sonraki içerikSteam Cadılar Bayramı İndirimleri Başladı

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin