Cyberpunk 2077

CodeZ1LLA tarafından yayınlanan EZ Optimizer, Cyberpunk 2077 oyununda ekstra performans artışı sunuyor. Öyle ki kötü sistemlerde bile performansı 30 FPS seviyesine çıkarttığı oluyor. EZ Optimizer, oyuncunun kullanamadığı geliştirici ayarlarını hedef alıyor.

Programı kullanmak için yapmanız gerekenler oldukça basit. Program dosyasını Cyberpunk 2077 oyununun olduğu kök klasöre taşımanız yeterli oluyor. Diğer bir taraftan sağlanan VirusTotal belgesini de inceleyip programın güvenli olduğunu da görebilirsiniz. Programın belirli hile önleme sistemlerini tetiklediğini görebilirsiniz fakat bu son derece normal. Zaten Avast ve Kaspersky gibi büyük antivirüs motorları tarafından tamamen temiz görünüyor.

Program aralarından seçeceğiniz 4 ayar sunuyor. Bunlara ise Max Boost, Balanced, Default ve Disable Async Compute adı verilmiş. Bu seçeneklerin ne işe yaradığını aşağıdan görebilirsiniz.

Max Boost : Ekran kartınız GeForce GTX 1060 veya altı bir ekran kartı ise öneriliyor.

Balanced : GeForce GTX 1060 üstü ve GeForce RTX 2000 serisi için öneriliyor.

Default : Oyunun varsayılan ayarlarda konfigürasyonunu sağlıyor.

Disable Async Compute : Sadece GeForce GTX serisi için performans artışı sağlıyor.

Tabi ki programın sağlayacağı performans artışı veya oyunun kare hızı, sisteminizin özelliklerine ve oyunun çözünürlüğüne bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Oyun performansını doğrudan iyileştirmenin en etkili yöntemi her zaman sistem güncellemek olur. Fakat bu program bize Cyberpunk 2077 dahilinde bir performans artışını kısıtlı da olsa sunabilmekte.

Son olarak programın ve sağladığı performans artışının videosuna buradan erişebilirsiniz.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin