Bizimle bağlantı kur

CS: GO

ESL One Cologne 2019: Grup Aşaması Tamamlandı

Almanya’da düzenlenen ESL One Cologne 2019 turnuvasının grup aşaması tamamlandı.

2-7 Temmuz tarihleri arasında ESL One Cologne 2019 turnuvası düzenleniyor. Bu turnuvada toplam 16 takım 300.000$’lık ödül havuzundan pay alabilmek için kıyasıya mücadele ediyor.

Gruplar

A Grubu

A grubunda Team Liquid güçlü rakiplerini bir bir yenerek grubu 1. olarak bitirdi ve yarı finale çıkmaya hak kazandı. Liquid‘in arkasında 2. olarak çeyrek finallere yükselen bir diğer Amerikalı takım ise NRG oldu. Türk asıllı Tarık’ın da mücadele ettiği NRG, Liquid ile final maçını oynadı ancak sahadan boynu bükük olarak ayrılan NRG, grubu 2. olarak bitirerek çeyrek finallerde Vitality takımının rakibi oldu.

Lower bracket aşamasının finalinde w0xic’li mousesports ile s1mple’lı Natus Vincere karşı karşıya geldi. Üst düzey bir mücadeleye şahit olduğumuz karşılaşmayı Natus Vincere 2-1 kazanmayı başardı ve çeyrek finalde NiP takımının rakibi olmaya hak kazandı. ESL turnuvasında çok iyi bir performans ortaya koyan w0xic, bu turnuvada da iyi bir performans koydu ancak Natus Vincere takımını geçemeyince turnuvaya grup aşamasında veda etti.

B Grubu

Astralis mükemmele yakın bir oyun ortaya koyarak B grubunu 1. olarak bitirdi ve yarı finallere direkt olarak çıktı. Finalde Astralis’e karşı ilk haritada direnen ancak ikinci haritada Astralis’e teslim olan NiP takımı B grubunu 2. olarak bitirerek çeyrek finallerde Natus Vincere’nin rakibi oldu.

Lower bracket aşamasının finalinde ise Team Vitality ile Heroic karşı karşıya geldi. ZywOo’nun yine üst düzey oyunu sayesinde Vitality, Heroic karşısında zorlanmadı ve karşılaşmayı 2-0 kazanarak çeyrek finallerde NRG takımının rakibi oldu.

B grubunda ENCE ve MIBR takımlarının çok erken aşamada elenmesi büyük bir sürpriz oldu. Öte yandan Xantares oynadığı BIG takımı evindeki turnuvada yine beklenen performansı ortaya gösteremedi ve grup aşamasında turnuvaya veda etti.

Çeyrek Finaller

Çeyrek finallerin favori takımları Natus Vincere ve Vitality. Karşılaşmaları canlı olarak ESL Türkiye kanalından izleyebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

Yorum Yap

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla CS: GO